Velociraptor na baterije – strašni grabljivac koji ispaljuje crveni svetlosni snop iz usta, oživljen realističnom rikom i pokretnim udovima! Uz 2,4G daljinski upravljač (6-kanalni) možete kontrolisati svaki njegov pokret, a dodatni efekt pruža odvojivi rep za još više zabave. Savršena igračka za sve ljubitelje dinosaursa!_x000D_
_x000D_
PODACI O PROIZVODU:_x000D_
Vrsta: figure na baterije._x000D_
U setu: 1 Velociraptor._x000D_
Napomena: baca crveni svetlosni snop iz usta, zvuk rike, pokretni udovi, rep se može odvojiti._x000D_
2,4G, 6-kanalni daljinski upravljač._x000D_
Radi na baterije. _x000D_
Materijal: kvalitetna plastika. _x000D_
Preporučeni uzrast: 5+. _x000D_
_x000D_
Pakiranje: 19x17x30,5cm (vdš). _x000D_
Težina: 725g._x000D_
_x000D_
Dostupne različite vrste (2 modela: s žutom ili s zelenom prugom na leđima). Jedinična cijena._x000D_
RC Velociraptor na baterije, svetlo, zvuk, hod
Šifra proizvoda:
49-004000
Kategorije: Akcione figure i roboti, Igračke
2.399,00 RSD
Nema na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
Nema na zalihama
13
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223490044 |
| Brend | Denis |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „RC Velociraptor na baterije, svetlo, zvuk, hod“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Izlet u zoo vrtu
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
799,00 RSD
SKU:
p1000059
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936046 |
| Brend | Pertini Books |
Moja velika knjiga o sportu i igrama
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.199,00 RSD
SKU:
p1000061
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936060 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan Konstruktor moj grad
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.599,00 RSD
SKU:
p1008633
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461031014 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan Set kucamo čekićem
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.379,00 RSD
SKU:
p1030930
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461032721 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 18m+ |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan Umetaljka kocka sa ogledalom
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
999,00 RSD
SKU:
p1032783
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461032264 |
| Brend | Pilsan |
| Zemlja porekla | Turska |
LORELLI MUZICKA VRTESKA – WILD ANIMALS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.390,00 RSD
SKU:
mcg10310250000
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | LORELLI |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.