Fantastičan Velociraptor – dinosaur robot koji se kreće slobodno i super realistično. Ovaj strašni praistorijski gmaz mesožder fascinirao je niz gledaoca serije filmova ‘Jurassic Park“. Dok se kreće ispušta karakteristične zvukove. Sveukupni utisak je zaista uzbudljiv i katapultira dete u fascinantno doba velikih i opasnih gmazova. Prelep poklon za decu koji garatuje sate uzbudljive igre. _x000D_
_x000D_
-Vrsta: akciona igračka na daljinsko upravljanje. _x000D_
-U setu: 1x Velociraptor dinosaur robot, 1x daljinsko upravljanje 2,4G, USB priključak za punjenje, dodaci._x000D_
-Napomena: svetlo i zvuk, hoda, pomera rep, riče. _x000D_
-Veličina dinosaura: cca. 18,5(v)x21,5×46 cm._x000D_
-Materijal izrade: plastika. _x000D_
-Radi na AA baterije. _x000D_
-Uzrast: 5+. _x000D_
-Dimenzije pak: 49×18,5×24,5 cm. _x000D_
-Težina pak: 1375 g. _x000D_
Dinosaur robot Velociraptor na daljinsko upravljanje
Šifra proizvoda:
49-003000
Kategorije: Akcione figure i roboti, Igračke
3.899,00 RSD
10 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
10 na zalihama
19
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223490037 |
| Brend | Denis |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Dinosaur robot Velociraptor na daljinsko upravljanje“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
CHUBBY MEDA ROZE 25 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.849,00 RSD
SKU:
K214018
| Težina | 0,15 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140186 |
MUZIČKI ZEKA BEŽ
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.699,00 RSD
SKU:
K218028
| Težina | 0,117 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502180281 |
MEKANA MAZILICA NEŽNI BELI ZEC 17CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.889,00 RSD
SKU:
K972000
| Težina | 0,036 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 4894173100003 |
Dodirni i oseti – boje i oblici
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
689,00 RSD
SKU:
p1000057
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936022 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan Konstruktor Veliki blokovi i točkovi
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.249,00 RSD
SKU:
p1008634
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
|---|---|
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
| EAN | 8693461032516 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Flow Amsterdam noćna lampa Luna, 20x8x11cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.880,00 RSD
SKU:
jb22006035
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | Flow Amsterdam |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Veličina | BEZ VELIČINE |
| Sezona | BASIC |
| Boja | Bela |
| Zemlja porekla | Kina |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.