Uzbudljiva luping staza za akrobatske brze manevre sa katapultom u obliku ajkule za katapultiranje vozila, stazom sa petljom i izlaznom stazom kroz vatreni obruč za uzbudljive vratolomije. Brzo lansiraj svoj automobil snažnim katapultom i pokušaj da te ne ugrizu zastrašujuće životinje koje terorišu region!_x000D_
_x000D_
-Vrsta: dečja trkačka staza. _x000D_
-U setu: 1x katapult u obliku morskog psa, 1x akrobatska staza sa petljom i izlazom u obliku vatrenog obruča, spojni delovi, 1x die cast auto, dodaci: palme, barijere, saobraćajni čunj, bačva. _x000D_
-Materijal izrade: plastika, die cast._x000D_
-Preporučena dob: 3+._x000D_
-Veličina vozila: cca. 7x3x2cm. _x000D_
-Veličina staze: cca. 72x9x25cm. _x000D_
Akrobatska luping staza, Ajkula
Šifra proizvoda:
47-307000
Kategorije: Igračke, Igračke vozila
899,00 RSD
12 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
12 na zalihama
11
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223473078 |
| Brend | Denis |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Akrobatska luping staza, Ajkula“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
AKTIVITI ZVUČNA PIRAMIDA ZA BEBE
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.399,00 RSD
SKU:
K210015
| Težina | 0,184 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502100159 |
CHUBBY MEDA ROZE 17 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.099,00 RSD
SKU:
K214017
| Težina | 0,092 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140179 |
CHUBBY MEDA ROZE 25 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.849,00 RSD
SKU:
K214018
| Težina | 0,15 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140186 |
Pilsan Auto umetaljka
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
999,00 RSD
SKU:
p1016292
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461031878 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 0+ Godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan Traktor sa pedalama crveni
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
p1021826
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Pilsan |
LORELLI MUZICKA VRTESKA – WILD ANIMALS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.390,00 RSD
SKU:
mcg10310250000
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | LORELLI |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.