+++Pripremite se da krenete na uzbudljivo putovanje učenja i zabave uz našu realističnu igračku semafor. Ovaj živopisni i interaktivni semafor osmišljen je kako bi zarobio maštu vašeg djeteta dok ga na zanimljiv način podučava važnim lekcijama o sigurnosti na cestama. S pravim radnim svjetlima i realističnim dizajnom, ova igračka visoka 70 cm potaknut će njihovu znatiželju i osnažiti ih da se sigurno kreću ulicama kada krenu u školu._x000D_
_x000D_
-Vrsta: edukativna igračka – simulacija rada semafora._x000D_
-U setu: 1x semafor sa svjetlom._x000D_
-Značajke: 4-smjerni prometni signal, svjetla i zvukovi za promet i pješačke prijelaze, semafori na prednjoj i stražnjoj strani, svjetla mijenjaju boju automatski ili prema ručnim postavkama, svijetla i dr. _x000D_
-Dimenzije sastavljenog semafora: 70×21,3 cm (vxš)._x000D_
-Materijal izrade: plastika. _x000D_
-Baterija: 3x AAA, nisu u setu. _x000D_
-Dob: 3+. _x000D_
-Dimenzije pak: 27x15x22 cm. _x000D_
-Težina pak: 1125 g. _x000D_
Dečji semafor 70 cm
Šifra proizvoda:
47-106000
Kategorije: Igračke, Igračke vozila
1.899,00 RSD
Nema na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
Nema na zalihama
14
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223471067 |
| Brend | Denis |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Dečji semafor 70 cm“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
AKTIVITI ZVUČNA PIRAMIDA ZA BEBE
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.399,00 RSD
SKU:
K210015
| Težina | 0,184 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502100159 |
CHUBBY MEDA PLAVI 25 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.849,00 RSD
SKU:
K214015
| Težina | 0,136 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140155 |
CHUBBY MEDA ROZE 25 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.849,00 RSD
SKU:
K214018
| Težina | 0,15 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140186 |
Pilsan daska za peglanje
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
p1013425
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461031885 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za devojčice |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan Konstruktor Veliki blokovi i točkovi
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.249,00 RSD
SKU:
p1008634
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
|---|---|
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
| EAN | 8693461032516 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Slagalica od 9 kocki, Kengur i banda
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
499,00 RSD
SKU:
01-651000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223016510 |
| Brend | Denis |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.