Ovaj zanimljivi set za gradnju svideće se dečacima koji vole slagalice i modeliranje. Set uključuje veliki broj različitih delova za gradnju koje treba kombinovati što iziskuje logično razmišljanje i kombinatoriku i predstavlja eci zanimljiv izazov i zabavu. Sastavljajući konstrukciju, dete ne samo da trenira spretnost ruku, već i uči prepoznati uzročno-posledične veze, razvija maštu i prostorno razmišljanje. Deca će se osećati kao pravi inženjeri, sastavljajući složeni model od dostavljenih delova a gotov rad postaće savršen ukras za svaku sobu. _x000D_
_x000D_
-Vrsta: set za gradnju vatrogasni kamion. _x000D_
-Set od: 732 dela. _x000D_
-U setu: metalni blokovi za gradnju, 1x set alata za sastavljanje, uputstvo._x000D_
-Materijal izrade: metal, plastika. _x000D_
-Preporučeni uzrast: 6+. _x000D_
-Veličina proizvoda: cca. 34,2x22x13,5cm. _x000D_
DIY, Set za gradnju, Vatrogasni kamion, 732-dela.
Šifra proizvoda:
46-131000
Kategorije: Igračke, Setovi za igru
2.199,00 RSD
8 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
8 na zalihama
18
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223461310 |
| Brend | Denis |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „DIY, Set za gradnju, Vatrogasni kamion, 732-dela.“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Dodirni i oseti – boje i oblici
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
689,00 RSD
SKU:
p1000057
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936022 |
| Brend | Pertini Books |
Izlet u zoo vrtu
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
799,00 RSD
SKU:
p1000059
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936046 |
| Brend | Pertini Books |
Moja velika knjiga o sportu i igrama
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.199,00 RSD
SKU:
p1000061
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936060 |
| Brend | Pertini Books |
Uvod u kodiranje
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
599,00 RSD
SKU:
p1000064
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936084 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan Konstruktor Veliki blokovi i točkovi
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.249,00 RSD
SKU:
p1008634
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
|---|---|
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
| EAN | 8693461032516 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan Umetaljka kocka sa ogledalom
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
999,00 RSD
SKU:
p1032783
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461032264 |
| Brend | Pilsan |
| Zemlja porekla | Turska |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.