Interaktivna podloga sa klavirom za bebe, postaće omiljeno mesto vašeg deteta. Podloga sadrži klavir koji podstiče dečiju radoznalost i aktivnu igru. Svakim dodirom bebinog stopala, klavir će pokrenuti muzičke numere koje će podstaći radoznalost i oduševiti vašu bebu. Uz postolje i klavir dolazi i mašnica sa razigranim multi-senzornim visećim igračkama – zvečkama u obliku životinja i ogledalima za samootkrivanje. Materijal: tekstil, plastika. Veličina podloge 80x80x52 cm. _x000D_
Potrebne baterije 3x AA 1,5V nisu uključene. Starost: 0-36 meseci._x000D_
_x000D_
Prostirka-igraonica za bebe KLAVIR na baterije
Šifra proizvoda:
45-144000
Kategorije: Gimnastika za bebe, Podloge za igru I tepisi
4.699,00 RSD
6 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
6 na zalihama
18
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223451441 |
| Brend | Denis |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Prostirka-igraonica za bebe KLAVIR na baterije“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Podloga za igru city 9 elemenata 90.5×90,5cm iplay Eco Toys
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
0395
| Težina | 0,8 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Bebe |
| EAN | 6958868803957 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 80x40x10 cm |
Velika podloga za igru EVA FOAM Farma 01 90.5×90.5 cm 21 deo ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.390,00 RSD
SKU:
ECOEVA020
| Brend | ECO TOYS |
|---|---|
| Mega popusti | Bebe |
| EAN | 5905817003440 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 90.5×90.5 cm |
Kinderkraft podloga za igru smartplay
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
KKZSMART000000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Bebe |
| EAN | 5902533910779 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije: 96 x 102,5 x 57 cm |
Sklopiva dvostrana podloga „Avioni+ABCeda“ 150x180x1 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.990,00 RSD
SKU:
19976
| Težina | 1,9 kg |
|---|---|
| Brend | Playtime |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |
Sklopiva dvostrana podloga „Park“ 150x180x1 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.990,00 RSD
SKU:
20016
| Težina | 1,8 kg |
|---|---|
| Brend | Playtime |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |
Premijum D&B sklopiva podloga sa dva lica Zabavan dan 147x196x1 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.500,00 RSD
SKU:
20133
| Brend | Duck&Bear |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.