Razvojni centar hodalica je prekrasna igračka za decu, pomoći će im da prvo nauče stajati a zatim i hodati. Hodalica privlači pažnju sa veselim bojama i funkcijama koji će zaokupiti pažnju vašeg mališana te kombinuju didaktičke i zabavne igre. Igre će pozitivno uticati na njihov razvoj, podstiču ih na razmišljanje, razvijaju motoriku, usmeravaju pažnju, treniraju pamćenje. Dizajn je stabilan zbog niskog centra gravitacije. Na točkovima se nalazi gumeni prsten za bolje prianjanje. Predivan poklon mališanima za rođendan ili drugu priliku. Karakteristike: zaključavanje točkova 8-10 meseci. da nauči da stoji, otključavanje točkova + veliki razmak između točkova 12-18 meseci. za hodanje, mekana gumena obloga protiv klizanja koja apsorbuje udarce, uklonjiva ručka, retrovizor, muzika i svetlo itd. _x000D_
Pribor: klavir, vodič, zupčanici, obrasci za sortiranje, gumica za brisanje sa ugrađenom olovkom i skalom za brisanje itd. _x000D_
2 boje na izbor: plava i roza. Svaki se prodaje zasebno. Baterije: potrebne za rad 2x AAA, 1,5V, nisu uključene. Starost 12 meseci+. Materijal: plastika. Veličina guralice cca 40 x 32 x 40 cm.
Didaktička muzička guralica SLONIĆ, 2boje plava/roza
Šifra proizvoda:
45-110000
Kategorije: Bebi igračke, Igračke
2.399,00 RSD
Nema na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
Nema na zalihama
14
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223451106 |
| Brend | Denis |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Didaktička muzička guralica SLONIĆ, 2boje plava/roza“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
CHUBBY MEDA ROZE 25 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.849,00 RSD
SKU:
K214018
| Težina | 0,15 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140186 |
Dan na farmi – knjiga sa prozorčićima
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
649,00 RSD
SKU:
p1000056
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936015 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan Konstruktor moj grad
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.599,00 RSD
SKU:
p1008633
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461031014 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan Moj prvi voz set
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.799,00 RSD
SKU:
p1030928
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461032288 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 0+ Godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan Set kucamo čekićem
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.379,00 RSD
SKU:
p1030930
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461032721 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 18m+ |
| Zemlja porekla | Turska |
Jungle sto sa kockama
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.390,00 RSD
SKU:
jb20014025
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | Jungle |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Pol | UNISEX |
| Veličina | BEZ VELIČINE |
| Boja | MULTICOLOR |
| Sezona | BASIC |
| Zemlja porekla | Kina |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.