Savršena igračka za male istraživače jer simpatični šareni autobus pruža zabavnu igru za mališana, stimuliše njegovu radoznalost i senzomotoni razvoj kao što je koordinacija oko-ruka hvatanjem i ubacivanjem oblika i vizualna percepcija prepoznavanjem oblika i boja. To će podstaći vašeg malog puzača da gura i vašeg malog hodaća da vuče, zajedno će se upustiti u nove avanture._x000D_
Razvojna muzička igračka za bebe. Elektronska igračka – autobus, 7 oblika. Ksilofon, vodilica, prorezi za ubacivanje oblika, zvečka. Stimuliše senzomotoriku, logičko rasuđivanje. Materijal izrade: čvrsta ABS plastika. Starost: 18meseci+. Asortiman u dve boje na izbor (roza, plava). Svaki model se prodaje zasebno. Veličina pakovanja cca. 13(v)x9x25(š) cm._x000D_
Didaktički muzički autobus – ksilofon, 2 boje
Šifra proizvoda:
45-072000
Kategorije: Bebi igračke, Igračke
1.199,00 RSD
16 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
16 na zalihama
16
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223450727 |
| Brend | Denis |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Didaktički muzički autobus – ksilofon, 2 boje“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
CHUBBY MEDA ROZE 25 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.849,00 RSD
SKU:
K214018
| Težina | 0,15 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140186 |
MEKANA MAZILICA ZEC BUKET CITRUSA 17CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.889,00 RSD
SKU:
K972001
| Težina | 0,036 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 4894173100010 |
Dodirni, oseti i nauči – FELT FUN
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
799,00 RSD
SKU:
p1000055
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936008 |
| Brend | Pertini Books |
Dan na farmi – knjiga sa prozorčićima
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
649,00 RSD
SKU:
p1000056
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936015 |
| Brend | Pertini Books |
Dodirni i oseti – boje i oblici
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
689,00 RSD
SKU:
p1000057
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936022 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan Set kucamo čekićem
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.379,00 RSD
SKU:
p1030930
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461032721 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 18m+ |
| Zemlja porekla | Turska |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.