Plastične čaše za igranje u različitim bojama i veličinama. Vaše bebe će uživati u ovoj igri! Oni će rasporediti čaše po veličini. Čaše su napravljene od bezbednog, netoksičnog materijala koji je jak i izdržljiv. Čaše imaju zaobljen oblik, što utiče na nivo bezbednosti korišćenja predmeta. Svaka ćaša ima drugačiju etiketu na prednjoj strani. Ovu igračku karakteriše ne samo lep i moderan dizajn, već i niz važnih prednosti za razvoj deteta, razvija motoriku i pokretljivost mališana, omogućava vežbe prstiju i hvatanja. Igra Cup tover poboljšava veštine ruku deteta, kao i prepoznavanje boja i oblika. Razvrstavanje posudica će im omogućiti da razumeju odnose koji postoje između čaša različitih dimenzija. Komplet dolazi sa jedanaest šoljica za slaganje. Materijal: kvalitetna plastika. Preporučena starost: 6 meseci+._x000D_
Toranj sa čašama za slaganje, 11 delova
Šifra proizvoda:
45-043000
Kategorije: Bebi igračke, Igračke
699,00 RSD
15 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
15 na zalihama
12
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850224504337 |
| Brend | Denis |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Toranj sa čašama za slaganje, 11 delova“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
CHUBBY MEDA PLAVI 25 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.849,00 RSD
SKU:
K214015
| Težina | 0,136 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140155 |
CHUBBY MEDA ROZE 17 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.099,00 RSD
SKU:
K214017
| Težina | 0,092 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140179 |
MUZIČKI ZEKA BEŽ
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.699,00 RSD
SKU:
K218028
| Težina | 0,117 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502180281 |
Moja velika knjiga o sportu i igrama
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.199,00 RSD
SKU:
p1000061
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936060 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan Konstruktor Veliki blokovi i točkovi
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.249,00 RSD
SKU:
p1008634
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
|---|---|
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
| EAN | 8693461032516 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan Set kucamo čekićem
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.379,00 RSD
SKU:
p1030930
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461032721 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 18m+ |
| Zemlja porekla | Turska |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.