Muzička lokomotiva sa slatkim božićnim motivima. _x000D_
Radi na baterije.
Muzička lokomotiva
Šifra proizvoda:
41-888000
Kategorije: Dekoracija, Nova godina
2.399,00 RSD
7 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
7 na zalihama
16
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223418888 |
| Brend | Denis |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Muzička lokomotiva“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
***Keramički svećnjak 10,5k6,5k11,5 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
399,00 RSD
SKU:
40-850000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223408506 |
| Brend | Denis |
***Keramički svećnjak 15,2k11,8k4,7 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
399,00 RSD
SKU:
40-852000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223408520 |
| Brend | Denis |
***Keramički svećnjak za bor 14,5k11,2k8,2 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
499,00 RSD
SKU:
40-875000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223408759 |
| Brend | Denis |
***Adventski štand sa svećama 35 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.099,00 RSD
SKU:
41-102000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223411025 |
| Brend | Denis |
Božićna kugla 10 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
199,00 RSD
SKU:
41-129000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223411292 |
| Brend | Denis |
***Adventski venac 35 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
899,00 RSD
SKU:
41-152000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223411520 |
| Brend | Denis |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.