Božićna svetleća dekoracija, stoni fenjer. _x000D_
Funkcija: sneg, svetlo, kružno reprodukovanje 8 božićnih melodija. _x000D_
Sa adapterom za napajanje. _x000D_
Dimenzije fenjera: 18 x 18 x 41 cm. _x000D_
Radi na baterije, nisu uključene. _x000D_
Materijal: plastika. _x000D_
Boja: crvena
Božićni stoni fenjer 41 cm, crveni
Šifra proizvoda:
41-885000
Kategorije: Dekoracija, Nova godina
3.899,00 RSD
8 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
8 na zalihama
20
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223418857 |
| Brend | Denis |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Božićni stoni fenjer 41 cm, crveni“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Snežni čovek 72 cm, 2 vrste
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.399,00 RSD
SKU:
40-746000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223407462 |
| Brend | Denis |
Novogodišnji-Božićni pliš 72 cm, 2 vrste
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.399,00 RSD
SKU:
40-747000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223407479 |
| Brend | Denis |
Deda Mraz 90 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
5.899,00 RSD
SKU:
40-748000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223407486 |
| Brend | Denis |
Muzički sneško 30 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.399,00 RSD
SKU:
40-752000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223407523 |
| Brend | Denis |
***LED padalica 30*18 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
499,00 RSD
SKU:
40-803000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223408032 |
| Brend | Denis |
Adventski venac sa LED svećama
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
1.099,00 RSD
SKU:
41-098000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223410981 |
| Brend | Denis |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.