Dekoracija za dom i baštu: fenjer sa LED svetlom. _x000D_
Veličina: 5,4 x 5,4 x 13,5 cm. _x000D_
Osvetljenje: LED sveća, svetlo žuta. _x000D_
Materijal: čvrsta plastika. Radi na baterije. _x000D_
Dimenzije pakovanja: 7 x 7 x 14 (v) cm. Vrsta pakovanja: kutija. _x000D_
Asortiman od četiri boje po izboru, svaka se prodaje zasebno.
Fenjer sa LED svetlom, više vrsta
Šifra proizvoda:
41-882000
Kategorije: Dekoracija, Nova godina
2.399,00 RSD
5 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
5 na zalihama
20
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223418826 |
| Brend | Denis |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Fenjer sa LED svetlom, više vrsta“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Božićni patuljak 30 cm-vilenjak
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
499,00 RSD
SKU:
40-743000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223407431 |
| Brend | Denis |
***LED padalica 30*18 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
499,00 RSD
SKU:
40-803000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223408032 |
| Brend | Denis |
***Keramički svećnjak za bor 11k8,5k7cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
299,00 RSD
SKU:
40-824000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223408247 |
| Brend | Denis |
***Keramička tegla 12k14k14 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
399,00 RSD
SKU:
40-929000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223409299 |
| Brend | Denis |
Adventski venac sa LED svećama
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
1.099,00 RSD
SKU:
41-098000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223410981 |
| Brend | Denis |
+++Božićni vijenac za vrata, zeleni, češeri, bobice, 30 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
699,00 RSD
SKU:
41-116000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223411162 |
| Brend | Denis |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.