Ohrabrite svoje dete da stvara male umetničke kreacije sa ovim kompletom projektora za crtanje 3u1! Samo izaberite šablon, stavite ga u projektor i deca mogu odmah da počnu da crtaju prateći osvetljene konture željenih slika. Set uključuje bojice i papir tako da zabava nikada ne prestaje. Stabilno postolje za projekciju obezbeđuje oštrinu slike i mališani mogu pustiti maštu na volju. Zahvaljujući raznim šablonima, svaka kreacija će biti jedinstvena! Savršena kombinacija igračaka, obrazovanja i kreativnosti. U kompletu: 1x projektor, 1x fleksibilni USB ventilator, 4x slajdova (svaki sa 8 slika za crtanje sa raznim motivima), 1x nosač projektora sa držačem za bojice, 6x flomastera u boji, papiri za crtanje i drugo. Materijal: plastika. Radi na baterije, nisu uključene. Preporučeni uzrast: 3+. Dimenzije pakovanja: 28×6,5×30,5cm.
Projektor za crtanje 3u1 sa USB ventilatorom
Šifra proizvoda:
35-664000
Kategorije: Edukativni i kreativni setovi, Igračke
1.099,00 RSD
Nema na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
Nema na zalihama
20
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223356647 |
| Brend | Denis |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Projektor za crtanje 3u1 sa USB ventilatorom“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
AKTIVITI ZVUČNA PIRAMIDA ZA BEBE
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.399,00 RSD
SKU:
K210015
| Težina | 0,184 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502100159 |
MUZIČKI ZEKA BEŽ
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.699,00 RSD
SKU:
K218028
| Težina | 0,117 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502180281 |
Pilsan Auto umetaljka
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
999,00 RSD
SKU:
p1016292
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461031878 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 0+ Godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan Traktor sa pedalama crveni
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
p1021826
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Pilsan |
Pilsan Konstruktor moj grad
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.599,00 RSD
SKU:
p1008633
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461031014 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Slagalica od 9 kocki, Kengur i banda
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
499,00 RSD
SKU:
01-651000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223016510 |
| Brend | Denis |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.