Poklonite vašoj maloj ljubiteljki lepote 2-u-1 set kozmetički stolić u kovčegu, pogodan za decu od 3 godine i starije. Set podstiče kreativnu igru, istraživanje kozmetike i razvoj organizacionih veština, a siguran je, kompaktan i lako se skladišti. Idealno za rođendane ili druge prilike, razveseliće vašu devojčicu i potaknuti njezinu maštu._x000D_
_x000D_
PODACI O PROIZVODU:_x000D_
Vrsta: kreativna igračka – kozmetički stolac sa setom za šminkanje u kovčegu na točkovima._x000D_
Set sadrži: 25 delova._x000D_
U setu:_x000D_
• 1x kovčeg sa točkovima, kozmetika i nakit: 3x laka za nokte,_x000D_
• 2x ruža za usne, 3x prstena, 1x parfem, 1x fen, 1x četka,_x000D_
• 2x narukvice, 1x lančić, dodatci: 1x ogledalo, 2x plitice,_x000D_
• 2x ružičasta i 2x plava držača, 1x dekorativna kruna za stolić, 1x nalepnica, 1x organizer za kozmetiku, • 1x velika plitica._x000D_
Materijal izrade: kvalitetna plastika._x000D_
Kozmetički proizvodi su od plastike, neškodljivi, pogodni za decu._x000D_
Preporučena dob: 3+.
Sara kozmetički set stočić u koferu, 25 dela
Šifra proizvoda:
29-128000
Kategorije: Igračke, Igre imitacije
2.399,00 RSD
Nema na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
Nema na zalihama
20
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223291283 |
| Brend | Denis |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Sara kozmetički set stočić u koferu, 25 dela“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
AKTIVITI ZVUČNA PIRAMIDA ZA BEBE
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.399,00 RSD
SKU:
K210015
| Težina | 0,184 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502100159 |
CHUBBY MEDA PLAVI 25 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.849,00 RSD
SKU:
K214015
| Težina | 0,136 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140155 |
MEKANA MAZILICA NEŽNI BELI ZEC 17CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.889,00 RSD
SKU:
K972000
| Težina | 0,036 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 4894173100003 |
Dodirni, oseti i nauči – FELT FUN
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
799,00 RSD
SKU:
p1000055
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936008 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan Moj prvi voz set
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.799,00 RSD
SKU:
p1030928
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461032288 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 0+ Godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Jungle sto sa kockama
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.390,00 RSD
SKU:
jb20014025
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | Jungle |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Pol | UNISEX |
| Veličina | BEZ VELIČINE |
| Boja | MULTICOLOR |
| Sezona | BASIC |
| Zemlja porekla | Kina |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.