Ovaj 2u1 doktroski set donosi zabavu i učenje za najmlađe! Mališani će uživati igrajući se uloge doktora, lečeći prijatelje i ljubimce, što će im pomoći da prevaziđu strah od odlaska kod doktora. Set uključuje praktičnu torbicu s ručkom i kaišem za nošenje preko ramena, koja se lako pretvara u stolić za prikaz medicinskih instrumenata. Kroz igru uloga, deca razvijaju socijalne i komunikacione veštine, sarađujući s drugom decom. Ova svestrana igračka podjednako je privlačna i za devojčice i za dečake, čineći je savršenim poklonom za razne prilike._x000D_
_x000D_
PODACI O PROIZVODU:_x000D_
Vrsta: dečiji set za igru.Značajke: multifunkcionalna igračka, torba i displej stolić, nošenje u ruci ili preko ramena.Set od: 12 osnovnih delova kao i dodataka: toplomer, pinceta, špric, otoskop, stomatološko ogledalce, neurološki čekić, 2x makaze, naočare, plitice, kukice, korpica.Materijal izrade: čvrsta plastika.Starosna grupa: 3+._x000D_
_x000D_
Pakovanje: 22 x 9 x 26 cm._x000D_
Težina: 625 g.
Doktor set u torbi Little Doctor 2u1
Šifra proizvoda:
29-102000
Kategorije: Igračke, Igre imitacije
999,00 RSD
12 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
12 na zalihama
10
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223291023 |
| Brend | Denis |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Doktor set u torbi Little Doctor 2u1“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
AKTIVITI ZVUČNA PIRAMIDA ZA BEBE
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.399,00 RSD
SKU:
K210015
| Težina | 0,184 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502100159 |
MEKANA MAZILICA ZEC BUKET CITRUSA 17CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.889,00 RSD
SKU:
K972001
| Težina | 0,036 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 4894173100010 |
Uvod u kodiranje
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
599,00 RSD
SKU:
p1000064
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936084 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan Konstruktor Veliki blokovi i točkovi
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.249,00 RSD
SKU:
p1008634
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
|---|---|
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
| EAN | 8693461032516 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan Moj prvi voz set
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.799,00 RSD
SKU:
p1030928
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461032288 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 0+ Godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan Set kucamo čekićem
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.379,00 RSD
SKU:
p1030930
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461032721 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 18m+ |
| Zemlja porekla | Turska |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.