Kreativni kuhinjski set za igranje, od 21 dela.U kompletu:1 kuhinjski stub,1 šporet, 1 sudopera sa slavinom,1 profilisana daska za rezanje,1 tanjir za odlaganje,1 cedilo za posuđe, kuke i police za kačenje i odlaganje,1 sat, pregrade sa nalepnicama za rernu, frižider, pribor za kuvanje i jelo, razne namirnice i drugo. Materijal:kvalitetna plastika.Veličina kuhinje: 60x28x86(v) cm.Preporučeni uzrast:3+._x000D_
Ovaj dečiji kuhinjski set pruža deci autentično i interaktivno iskustvo kuvanja. Opremljen je brojnim funkcijama koje omogućavaju deci da se urone u ulogu kuvara, pružajućii beskrajnu zabavu. Bezbednost i izdržljivost igračke je obezbeđena upotrebom visokokvalitetnih materijala sa zaobljenim ivicama za bezbednost dece. U igrici uče da kuvaju i obavljaju kućne poslove, što ga čini idealnom igračkom za igranje uloga. Ovaj komplet kuhinjskih igračaka nije samo zabavna igračka, već i dragoceno obrazovno sredstvo koje podstiče dečiju kreativnost i društvene veštine. Idealan poklon za decu od 3+, pogodan za rođendane, Božić ili posebne prilike.
Sara kuhinjski set od 21 delova
Šifra proizvoda:
29-036000
Kategorije: Igračke, Igre imitacije
4.399,00 RSD
Nema na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
Nema na zalihama
18
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223290361 |
| Brend | Denis |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Sara kuhinjski set od 21 delova“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
CHUBBY MEDA PLAVI 25 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.849,00 RSD
SKU:
K214015
| Težina | 0,136 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140155 |
CHUBBY MEDA ROZE 17 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.099,00 RSD
SKU:
K214017
| Težina | 0,092 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140179 |
CHUBBY MEDA ROZE 25 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.849,00 RSD
SKU:
K214018
| Težina | 0,15 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140186 |
MUZIČKI ZEKA BEŽ
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.699,00 RSD
SKU:
K218028
| Težina | 0,117 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502180281 |
Moja velika knjiga o sportu i igrama
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.199,00 RSD
SKU:
p1000061
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936060 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan Traktor sa pedalama crveni
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
p1021826
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Pilsan |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.