Drške za sklekove u obliku slova S za optimalan trening gornjeg dela tela. Dimenzije: 19,5×11,5×10,5 cm.Materijal: čelik + obloga od pene za ručke.Lagan dizajn protiv klizanja.Oni olakšavaju izvođenje sklekova.Sklekovi su jedna od osnovnih vežbi snage koja aktivira mišiće celog tela, a posebno gornjeg dela. Ručke za sklekove dostupne su širokom spektru vežbača – od početnika do naprednih!_x000D_
_x000D_
S Ručke za sklekove
Šifra proizvoda:
22-787000
Kategorija: Oprema za vežbanje
399,00 RSD
8 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
8 na zalihama
13
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223227879 |
| Brend | Denis |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „S Ručke za sklekove“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
AB točak jednostruki sa podlogom
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.299,00 RSD
SKU:
22-780000
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223227800 |
| Brend | Denis |
Fitnes set sa jednim AB točkom
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.399,00 RSD
SKU:
22-784000
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223227848 |
| Brend | Denis |
Set elastičnih guma sa otporom, 11 kom./pakovanje
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.199,00 RSD
SKU:
22-790000
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223227909 |
| Brend | Denis |
Fitness steper za aerobic
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
GB-AS-SML-1219
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Sport i putovanja |
| EAN | 5903769973163 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | ModernHome |
| Zemlja porekla | Kina |
Višenamenska pilates reformer daska, sklopiva, sa LCD ekranom i ekspanzerima, ModernHome
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
GB-PL-01-4502
| Težina | 4,5 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Sport i putovanja |
| EAN | 5905817008018 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | ModernHome |
| Zemlja porekla | Kina |
MULTIFUNKCIONALNA KLUPA ZA VEZBANJE GYM PRO BOLZZ
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
16.750,00 RSD
SKU:
BOLFITGYMPRO-4801
| Težina | 20,65 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Sport i putovanja |
| EAN | 8606035171962 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | BOLZZ |
| Zemlja porekla | Kina |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.