Balans ploča za ravnotežu i duboki trening mišića. Vežbe se mogu izvoditi u stojećem položaju, čučnjevi. Bez ograničenja! Karakteristike: Balans ploča. Prečnik ploče: 39 cm. Maksimalna nosivost: 80 kg. Materijal: PVC. Sa bočnim ručkama. Dimenzije: 39 x 8 x 39 cm (vkdkv).
Sprava za ravnotežu
Šifra proizvoda:
22-755000
Kategorija: Oprema za vežbanje
1.699,00 RSD
Nema na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
Nema na zalihama
18
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223227558 |
| Brend | Denis |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Sprava za ravnotežu“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Fitnes set sa setom elastičnih otpornih traka
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.899,00 RSD
SKU:
22-783000
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223227831 |
| Brend | Denis |
S Ručke za sklekove
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
399,00 RSD
SKU:
22-787000
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223227879 |
| Brend | Denis |
Set elastičnih guma sa otporom, 11 kom./pakovanje
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.199,00 RSD
SKU:
22-790000
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223227909 |
| Brend | Denis |
Fitness steper za aerobic
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
GB-AS-SML-1219
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Sport i putovanja |
| EAN | 5903769973163 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | ModernHome |
| Zemlja porekla | Kina |
Trenažni sobni bicikl sa displejem White
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
GB-BB-5081 WHI-3306
| Težina | 12,6 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Sport i putovanja |
| EAN | 5905817004409 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | ModernHome |
| Zemlja porekla | Kina |
Ručni vibracioni masažer za telo sa 5 nastavaka, 20W, ModernHome
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
XB-309S-4508
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Sport i putovanja |
| EAN | 5905817008858 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | ModernHome |
| Zemlja porekla | Kina |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.