Veliki i kompletan set za badminton za sve koji svoje slobodno vreme žele da provedu aktivno u timskoj igri i sa puno zabave. Idealan je za rekreativnu igru i treninge amatera. Komplet čine kvalitetni reketi sa zaobljenom glavom koji omogućavaju veću udarnu zonu. Čvrsta i lagana ručka i neutralni centar gravitacije omogućavaju postizanje željene snage udara. U kompletu su i 2 lopte sa filigranskim košem za brzu i preciznu razmenu udaraca. Komplet dolazi u lako prenosivoj torbici, a sve što vam treba je prostor i dobro društvo za igru! Oprema za rekreaciju, badminton. U kompletu: 4 čelična reketa u dve boje, 2 lopte sa korpom, 1 mreža, teleskopske cevi za postavljanje mreže, 4 klina, konopac za vezivanje mreže, 1 torbica. Veličina mreže: 355 x 30 cm. Visina teleskopskih cevi: 150 cm. Veličina lopte: približno 9 cm. Materijal: plastika, metal. Vrsta pakovanja: u futroli. Dimenzije: 68 x 7 x 22 cm. Uzrast: 5+.
Set za badminton sa 4 reketa, 2 loptice i mrežom
Šifra proizvoda:
22-629000
Kategorije: Igračke, Sportske igračke
1.799,00 RSD
13 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
13 na zalihama
11
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223226292 |
| Brend | Denis |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Set za badminton sa 4 reketa, 2 loptice i mrežom“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
CHUBBY MEDA PLAVI 17 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.149,00 RSD
SKU:
K214014
| Težina | 0,085 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140148 |
Dodirni, oseti i nauči – FELT FUN
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
799,00 RSD
SKU:
p1000055
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936008 |
| Brend | Pertini Books |
Dan na farmi – knjiga sa prozorčićima
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
649,00 RSD
SKU:
p1000056
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936015 |
| Brend | Pertini Books |
Uvod u kodiranje
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
599,00 RSD
SKU:
p1000064
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936084 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan daska za peglanje
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
p1013425
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461031885 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za devojčice |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan Konstruktor Veliki blokovi i točkovi
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.249,00 RSD
SKU:
p1008634
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
|---|---|
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
| EAN | 8693461032516 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | Turska |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.