Urnebesna igra pogađanja mete bacanjem prstenova preko boca._x000D_
Igra je namenjena mladima i starima, za aktivnosti na otvorenom sa porodicom ili prijateljima, kao i u zatvorenom za hladnije dane, dečje rođendane i druženja. Igra koja podstiče motoričke veštine, koncentraciju i strpljenje. Svaka boca ima broj – broj bodova – prema nivou težine. Pobednik je onaj koji osvoji najviše bodova. Super zabavna društvena igra za sve generacije i prilike!_x000D_
_x000D_
PODACI O PROIZVODU:_x000D_
Igra pogađanja mete, bacanje prstenova preko postavljenih boca._x000D_
Super zabavna društvena igra!_x000D_
Set sadrži:_x000D_
1x žuta boca, 2x crvene boce, 2x zelene boce._x000D_
3x plavi prstenovi, 3x crveni prstenovi._x000D_
2x prečke za spajanje krsta._x000D_
1x trak sa nalepnicama sa brojevima._x000D_
Optimalni broj igrača: 1-3 ili 2-4._x000D_
Uputstvo za slaganje._x000D_
Preporučeno za decu stariju od 3 godine._x000D_
_x000D_
Pakovanje: 27x7x56 cm_x000D_
Težina: 975g_x000D_
Igra bacanja prstena
Šifra proizvoda:
22-612000
Kategorije: Igračke, Sportske igračke
1.099,00 RSD
11 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
11 na zalihama
20
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223226124 |
| Brend | Denis |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Igra bacanja prstena“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
CHUBBY MEDA PLAVI 17 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.149,00 RSD
SKU:
K214014
| Težina | 0,085 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140148 |
CHUBBY MEDA PLAVI 25 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.849,00 RSD
SKU:
K214015
| Težina | 0,136 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140155 |
CHUBBY MEDA ROZE 17 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.099,00 RSD
SKU:
K214017
| Težina | 0,092 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140179 |
CHUBBY MEDA ROZE 25 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.849,00 RSD
SKU:
K214018
| Težina | 0,15 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140186 |
Pilsan Konstruktor Veliki blokovi i točkovi
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.249,00 RSD
SKU:
p1008634
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
|---|---|
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
| EAN | 8693461032516 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan Traktor sa pedalama crveni
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
p1021826
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Pilsan |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.