Pucaj sa preciznošću! Vreme provedeno na svežem vazduhu dobija potpuno novu dimenziju zabave! Samostrel i strelice oduševiće svakog mališana, koji će sa distance gađati metu, ispaljujući strelice. Za pobedu u ovoj igri biće potrebni mirna ruka, oštro oko i izuzetna koncentracija! Ovaj set sadrži sve što je potrebno za uzbudljivu igru – samostrel sa nišanom i infracrvenim zrakom, četiri strelice za ispaljivanje i metu koju treba pogoditi!_x000D_
_x000D_
PODACI O PROIZVODU:_x000D_
Streljački set – samostrel._x000D_
Sastoji se od:_x000D_
1x samostrel, dimenzije: 36 x 36 cm,_x000D_
1x tobolac za nošenje strelica oko struka,_x000D_
1x nišan na samostrelu sa infracrvenim zrakom_x000D_
(na baterije 3x AG10 priložene),_x000D_
4x strelice, dimenzije: 25 cm,_x000D_
1x meta._x000D_
Sigurnosni prekidač za uključivanje i isključivanje._x000D_
Slikovne upute nalaze se na pakovanju._x000D_
Preporučena starost: 6+._x000D_
_x000D_
Pakovanje: 29x7x46,5 cm._x000D_
Težina: 925g.
Streličarski set – Samostrel za decu
Šifra proizvoda:
22-051000
Kategorije: Igračke, Sportske igračke
1.599,00 RSD
Nema na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
Nema na zalihama
16
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223220511 |
| Brend | Denis |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Streličarski set – Samostrel za decu“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
CHUBBY MEDA PLAVI 25 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.849,00 RSD
SKU:
K214015
| Težina | 0,136 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140155 |
Dodirni, oseti i nauči – FELT FUN
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
799,00 RSD
SKU:
p1000055
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936008 |
| Brend | Pertini Books |
Izlet u zoo vrtu
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
799,00 RSD
SKU:
p1000059
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936046 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan daska za peglanje
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
p1013425
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461031885 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za devojčice |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan Konstruktor Veliki blokovi i točkovi
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.249,00 RSD
SKU:
p1008634
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
|---|---|
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
| EAN | 8693461032516 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Flow Amsterdam noćna lampa Luna, 20x8x11cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.880,00 RSD
SKU:
jb22006035
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | Flow Amsterdam |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Veličina | BEZ VELIČINE |
| Sezona | BASIC |
| Boja | Bela |
| Zemlja porekla | Kina |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.