Interaktivna igra Šašavi Suncokret – električni rotirajući plesni cvet._x000D_
1. Pritisnite dugme suncokreta da biste ga pokrenuli. (Pritisnite ponovo ako želite da isključite igru). _x000D_
2. Trka je u toku! Postavite svoje šarene kuglice od donjeg reda malih cveća sve do vrha dok se suncokret migolji i vrti uz muziku. _x000D_
3. Morate da pokupite kuglice u boji koje padaju sa cveća pre nego što nastavite igru. _x000D_
4. Suncokret će se nasumično rotirati za 360 stepeni tokom igre. _x000D_
5. Pobednik: Prvi igrač koji uspešno stavi sve svoje obojene lopte na suncokrete zaredom, pobeđuje u igri. _x000D_
Ovaj simpatičan Suncokret koji se trese nudi sate zabave za decu. To nije samo zabavna aktivnost za vaše mališane, već i odlična igračka za učenje prepoznavanja boja._x000D_
U setu: 1 elektronski suncokret, šarene kuglice. Broj igrača: 2 do 4. Veličina proizvoda: 5,5×3,5×2,5cm. Materijal: plastika. Baterije: 3x AA (LR06), nisu u kompletu. Preporučeni uzrast: 4+._x000D_
Društvena igra Šašavi Suncokret
Šifra proizvoda:
05-354000
Kategorije: Igračke, Puzle i društvene igre
1.499,00 RSD
5 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
5 na zalihama
11
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223053546 |
| Brend | Denis |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Društvena igra Šašavi Suncokret“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
MEKANA MAZILICA ZEC BUKET CITRUSA 17CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.889,00 RSD
SKU:
K972001
| Težina | 0,036 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 4894173100010 |
Pilsan Konstruktor Veliki blokovi i točkovi
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.249,00 RSD
SKU:
p1008634
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
|---|---|
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
| EAN | 8693461032516 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan Konstruktor moj grad
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.599,00 RSD
SKU:
p1008633
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461031014 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan Moj prvi voz set
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.799,00 RSD
SKU:
p1030928
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461032288 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 0+ Godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Slagalica od 9 kocki, Kengur i banda
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
499,00 RSD
SKU:
01-651000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223016510 |
| Brend | Denis |
LORELLI MUZICKA VRTESKA – WILD ANIMALS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.390,00 RSD
SKU:
mcg10310250000
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | LORELLI |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.