Društvena igra za decu, Leteći Pomfrit. _x000D_
U setu: 1 kutija sa mehanizmom (visine 13 cm), štapići za pomfrit (2x štapići za pomfrit za pokretanje mehanizma). Materijal: ABS plastika. Preporučeni uzrast: 4+._x000D_
Kako se igra: pritisnite unutrašnju osnovu kutije, stavite sav pomfrit u kutiju, igrači se smenjuju da vade pomfrit, kada igrač izvuče pogrešan pomfrit, aktivira okidač mehanizma za izbacivanje pomfrita. Gledajte kako pomfrit leti. Igrač koji izvuče pogrešan pomfrit gubi partiju. Ponesite pomfrit na sledeće porodično okupljanje ili kancelarijsku zabavu za zabavnu aktivnost koju će svi voleti. Savršeno za one koji vole maštovitu igru, kao i za one koji uživaju u sakupljanju unikatnih igračaka.
Društvena igra Leteći Pomfrit
Šifra proizvoda:
05-350000
Kategorije: Igračke, Puzle i društvene igre
599,00 RSD
27 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
27 na zalihama
13
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223053508 |
| Brend | Denis |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Društvena igra Leteći Pomfrit“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
AKTIVITI ZVUČNA PIRAMIDA ZA BEBE
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.399,00 RSD
SKU:
K210015
| Težina | 0,184 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502100159 |
Dodirni, oseti i nauči – FELT FUN
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
799,00 RSD
SKU:
p1000055
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936008 |
| Brend | Pertini Books |
Dan na farmi – knjiga sa prozorčićima
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
649,00 RSD
SKU:
p1000056
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936015 |
| Brend | Pertini Books |
Uvod u kodiranje
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
599,00 RSD
SKU:
p1000064
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936084 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan Umetaljka kocka sa ogledalom
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
999,00 RSD
SKU:
p1032783
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461032264 |
| Brend | Pilsan |
| Zemlja porekla | Turska |
Slagalica od 9 kocki, Kengur i banda
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
499,00 RSD
SKU:
01-651000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223016510 |
| Brend | Denis |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.