Društvena igra Domino je nezaboravan klasik, koji podjednako oduševljava sve generacije, a posebno decu. Svaki Domino je pravougaona pločica sa linijom koja ga deli na dva dela. Svaki kraj je označen tačkama ili prazninama. Iste vrednosti su naslagane jedna pored druge. Cilj igre je da se rešite svih domina pre svojih protivnika. Ali ne postoji samo jedan, već bezbroj načina igranja, pa ovaj Domino set sadrži uputstva za 12 načina igranja, a pored toga, mališanima olakšava igru jer je pored tačaka i obeležen bojama, pa je šablon slaganja lakše prepoznati i mlađoj deci. Okupite 2 do 4 igrača i pretvorite dosadna popodneva u zabavu! Karakteristike: Domino igra na ploči. Sadrži 55 domino pločica – duplih 9 u boji. Dimenzije (VkŠkD): 19 x 11 x 3,5 cm. Uključena su uputstva za 12 režima igre. Kompaktna putna verzija u metalnom kućištu. Pogodno za igranje kod kuće ili u pokretu. Zabava za celu porodicu. Pogodno za uzrast: 6+.
Domino igra, 55 komada u boji
Šifra proizvoda:
05-133000
Kategorije: Igračke, Puzle i društvene igre
999,00 RSD
23 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
23 na zalihama
18
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223051337 |
| Brend | Denis |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Domino igra, 55 komada u boji“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
CHUBBY MEDA ROZE 17 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.099,00 RSD
SKU:
K214017
| Težina | 0,092 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140179 |
Dodirni i oseti – boje i oblici
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
689,00 RSD
SKU:
p1000057
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936022 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan Set kucamo čekićem
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.379,00 RSD
SKU:
p1030930
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461032721 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 18m+ |
| Zemlja porekla | Turska |
Slagalica od 9 kocki, Kengur i banda
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
499,00 RSD
SKU:
01-651000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223016510 |
| Brend | Denis |
Flow Amsterdam noćna lampa Luna, 20x8x11cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.880,00 RSD
SKU:
jb22006035
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | Flow Amsterdam |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Veličina | BEZ VELIČINE |
| Sezona | BASIC |
| Boja | Bela |
| Zemlja porekla | Kina |
LORELLI MUZICKA VRTESKA – WILD ANIMALS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.390,00 RSD
SKU:
mcg10310250000
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | LORELLI |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.