Kravica za skakanje na naduvavanje._x000D_
Podstiče koordinaciju, ravnotežu i razvoj mišića, savršen za nemirne mališane, uši za čvrst hvat._x000D_
Preporučena starost: 3+._x000D_
Dimenzije pakovanja: 30×14×20 cm._x000D_
Težina: 167 g.
Kravica za skakanje na naduvavanjer
Šifra proizvoda:
04-031000
Kategorije: Igračke za dvorište, Zabava
1.299,00 RSD
22 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
22 na zalihama
18
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223040317 |
| Brend | Denis |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Kravica za skakanje na naduvavanjer“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Kucica za decu 025791
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.550,00 RSD
SKU:
25791
| Težina | 10 kg |
|---|---|
| Brend | Dolu |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Tobogan 026316
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.950,00 RSD
SKU:
26316
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | Dolu |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Tobogan 030023
Ocenjeno sa 5.00 od 5
Na stanju
SKU:
30023
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | Dolu |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.