Naduvni poni za skakanje._x000D_
Podstiče koordinaciju, ravnotežu i razvoj mišića, savršen za nemirne mališane, uši za čvrst hvat._x000D_
Preporučena starost: 3+._x000D_
Dimenzije pakovanja: 30×14×20 cm._x000D_
Težina: 167 g.
Poni za skakanje na naduvavanje
Šifra proizvoda:
04-030000
Kategorije: Igračke za dvorište, Zabava
1.299,00 RSD
14 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
14 na zalihama
11
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223040300 |
| Brend | Denis |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Poni za skakanje na naduvavanje“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Kucica za decu 025791
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.550,00 RSD
SKU:
25791
| Težina | 10 kg |
|---|---|
| Brend | Dolu |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Kuća za decu 502788
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
10.490,00 RSD
SKU:
502788
| Težina | 15 kg |
|---|---|
| Brend | Dohany |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Tobogan 025012
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.650,00 RSD
SKU:
25012
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | Dolu |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Tobogan 026026
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
26026
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | Dolu |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.