Deca vole da slažu slagalice jer im pružaju izazov, zabavu i druženje sa članovima porodice ili prijateljima. Slagalice ih teraju da razmišljaju i razmišljaju logično i daju im osećaj samopouzdanja kada ih sastave. Ako uz slagalicu ide i veseo motiv okeanskog sveta, tim bolje jer će nakon slaganja stvoriti prelepu sliku koja se može okačiti na zid. Veći elementi slagalice takođe olakšavaju maloj deci rukovanje slagalicom. Karakteristike: Puzzle Ocean Vorld, engleski, naziv Okeanski svet. Pakovanje od 4/1, 4 različite slagalice u kutiji. Super jumbo veliki elementi za lakše rukovanje. Slagalica od 48 komada. Dimenzije slagalice: 77 x 51 cm. Dimenzije kutije: 28,6 x 22,5 x 7,1 cm. Materijal za izradu: prirodni papir teže gramature. Motiv: Okeanski svet. Grafika: intenzivne, žive i vesele boje, ilustracija. Namenjeno deci starijoj od 3 godine.
Slagalica Okeanski svet 4/1 48 komada
Šifra proizvoda:
01-431000
Kategorije: Igračke, Puzle i društvene igre
999,00 RSD
122 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
122 na zalihama
13
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223014318 |
| Brend | Denis |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Slagalica Okeanski svet 4/1 48 komada“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
MEKANA MAZILICA NEŽNI BELI ZEC 17CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.889,00 RSD
SKU:
K972000
| Težina | 0,036 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 4894173100003 |
MEKANA MAZILICA ZEC BUKET CITRUSA 17CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.889,00 RSD
SKU:
K972001
| Težina | 0,036 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 4894173100010 |
Dodirni, oseti i nauči – FELT FUN
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
799,00 RSD
SKU:
p1000055
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936008 |
| Brend | Pertini Books |
Dan na farmi – knjiga sa prozorčićima
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
649,00 RSD
SKU:
p1000056
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936015 |
| Brend | Pertini Books |
Izlet u zoo vrtu
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
799,00 RSD
SKU:
p1000059
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936046 |
| Brend | Pertini Books |
Slagalica od 9 kocki, Kengur i banda
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
499,00 RSD
SKU:
01-651000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223016510 |
| Brend | Denis |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.