Set sadrži: Figurice: 1x muškarac sa slušalicama, 1x žena (figura u kupanju) sa kapom, 1x dečak; Dodaci: 1x telo pulta, 1x roštilj sa fritezom i korpom za fritezu, 1x sudopera, 1x zadnji zid pulta, 1x bistro sto, 1x longbord, 2x suši, 3x kesice soka, 2x papirne kese, 12x prstenova, 1x postolje (za distribuciju hrane), 1x kutija, 1x tuba, 2x štapići za jelo, 4x srebrni pribor za jelo, 2x činije za ramen sa umetkom, 1x daska za grickalice, 2x šolje za piće, 3x flaše, 2x pomfrit. Preporučeni uzrast: 5-12 godina, Dimenzije pakovanja: 17.0 x 4.5 x 7.5 cm
Playmobil My life Restoran brze hrane
Šifra proizvoda:
p1043706
Kategorije: Igračke, Setovi za igru
Suši, rezanci, škampi, pomfrit, ukusna pića i smutiji zadovoljavaju vašu glad u salonu za hranu. Nakon brze užine, vreme je za drugu kupovinu. Detaljan PLAYMOBIL štand za hranu sa tri PLAYMOBIL figure, prodajnim pultom, roštiljem sa fritezom i korpom, sudoperom, bistro stolom, čašama za piće i mnogim drugim dodacima za igru mašte i uloga.
2.999,00 RSD
Troškovi dostave: 530,00 RSD
18
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 4008789715388 |
| Brend | Playmobil |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Playmobil My life Restoran brze hrane“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
CHUBBY MEDA PLAVI 17 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.149,00 RSD
SKU:
K214014
| Težina | 0,085 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140148 |
CHUBBY MEDA PLAVI 25 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.849,00 RSD
SKU:
K214015
| Težina | 0,136 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140155 |
CHUBBY MEDA ROZE 25 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.849,00 RSD
SKU:
K214018
| Težina | 0,15 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140186 |
Dodirni i oseti – boje i oblici
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
689,00 RSD
SKU:
p1000057
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936022 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan Traktor sa pedalama crveni
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
p1021826
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Pilsan |
Slagalica od 9 kocki, Kengur i banda
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
499,00 RSD
SKU:
01-651000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223016510 |
| Brend | Denis |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.