Set sadrži: Figurice: 2x žena. Dodaci: 1x šestougaona osnovna ploča, 1x providni bočni zid, 2x bočni zid sa policom, 3x krovni nosač, 1x frizerska kolica, 1x frizerska stolica sa naslonom za glavu, 1x frizerski umivaonik, 1x bočica sa raspršivačem, 1x makaze, 1x fen za kosu, 1x češalj, 1x četka za kosu, 1x okruglo ogledalo, 8x mašna za kosu, 4x cvet za kosu, 3x biste robne kuće sa zamenljivim glavama (frizure), 2x bočica kozmetike, 1x kutija za boju, 2x tuba, 2x čaša sa poklopcem, 2x kesica soka, 1x trimer za dugu kosu, 1x folija za ogledalo. Preporučeni uzrast: 4-10 godina, Dimenzije pakovanja: 22.0 x 19.0 x 16.5 cm
Playmobil My life Frizerski salon
Šifra proizvoda:
p1043704
Kategorije: Igračke, Setovi za igru
Želite novu frizuru? Sve mušterije se osećaju kao kod kuće u ovom modernom salonu. Koju frizuru biste danas želeli? Ili biste više voleli sveže brijanje? Jednostavno se zavalite u udobnu stolicu i uživajte. Frizerski salon je dobro opremljen berberskom stolicom, lavaboom i ogledalom. Perike i proizvodi za negu nalaze se na zidnim policama. Odličan set figurica za kreativnu decu uzrasta od 5 godina i više.
4.499,00 RSD
Troškovi dostave: 530,00 RSD
13
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 4008789715357 |
| Brend | Playmobil |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Playmobil My life Frizerski salon“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
MEKANA MAZILICA NEŽNI BELI ZEC 17CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.889,00 RSD
SKU:
K972000
| Težina | 0,036 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 4894173100003 |
Dodirni i oseti – boje i oblici
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
689,00 RSD
SKU:
p1000057
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936022 |
| Brend | Pertini Books |
Uvod u kodiranje
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
599,00 RSD
SKU:
p1000064
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936084 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan Auto umetaljka
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
999,00 RSD
SKU:
p1016292
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461031878 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 0+ Godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan Set kucamo čekićem
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.379,00 RSD
SKU:
p1030930
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461032721 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 18m+ |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan Umetaljka kocka sa ogledalom
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
999,00 RSD
SKU:
p1032783
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461032264 |
| Brend | Pilsan |
| Zemlja porekla | Turska |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.