Set sadrži: 1 figura sirena; 1 hobotnica koja prska; Dodaci: 1 cvet za kosu, 1 par lisica za ruke, 1 ukrasna školjka sa vakuumskom čašicom, 4 mini školjke. Preporučeni uzrast: 4-10 godina, Dimenzije pakovanja:9.3 x 12.0 x 3.8 cm
Playmobil Special plus Sirena i oktopod
Šifra proizvoda:
p1043701
Kategorije: Igračke, Setovi za igru
Sa setom PLAYMOBIL Special Plus Sirena sa hobotnicom koja prska, možete se upustiti u zabavne podvodne avanture. Sakupite vodu pipetom hobotnice i započnite zabavnu borbu vodenim prskanjem. Mala školjka se može pričvrstiti na glatke površine kao što su staklo, ogledala ili pločice pomoću vakuumske čašice. Vesele PLAYMOBIL Special Plus figurice obećavaju mnoštvo zabave i idealne su za decu uzrasta od 4 godine i više. Ove šarmantne figurice igračke mogu se koristiti same ili integrisati u druge PLAYMOBIL tematske svetove. Sa svojim bogatim dodacima, nude beskrajne mogućnosti za kreativnu igru.
829,00 RSD
Troškovi dostave: 530,00 RSD
12
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 4008789714770 |
| Brend | Playmobil |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Playmobil Special plus Sirena i oktopod“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
CHUBBY MEDA PLAVI 17 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.149,00 RSD
SKU:
K214014
| Težina | 0,085 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140148 |
CHUBBY MEDA ROZE 25 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.849,00 RSD
SKU:
K214018
| Težina | 0,15 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140186 |
Pilsan Konstruktor Veliki blokovi i točkovi
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.249,00 RSD
SKU:
p1008634
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
|---|---|
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
| EAN | 8693461032516 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan Traktor sa pedalama crveni
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
p1021826
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Pilsan |
Pilsan Umetaljka kocka sa ogledalom
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
999,00 RSD
SKU:
p1032783
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461032264 |
| Brend | Pilsan |
| Zemlja porekla | Turska |
LORELLI MUZICKA VRTESKA – WILD ANIMALS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.390,00 RSD
SKU:
mcg10310250000
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | LORELLI |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.