Set sadrži – Figure: 1 žena, 1muškarac, 1 devojka; Životinje: 1 prase; Pribor: 1stolica za kampovanje, 1 ograda, 1 dečiji sto; 1 korpa za piknik, 1 sanduk, 1 boca za prskanje, 1 kantica za zalivanje, 1 kanta, 1 igracka sa peskom, 2 saksija, 1 nož, 2 motika, 1 viljuska za granu, 1 krevet; 4 repa i zelje repe, 1 žabokrečina 3 komada, 1 vreća za brašno, 1 pakovanje leda, 4 cveća, 2 lišće, 2cveća sa mrljama, 3 listovi koji se mogu pričvrstiti, 2 buket cveća. dimenzije pakovanja:24.8 x 18.7 x 7.2 cm, uzrast: 4+
Playmobil Country Dan u bašti
Šifra proizvoda:
p1040641
Kategorije: Igračke, Setovi za igru
Šta bi moglo biti bolje nego da provedete odmor sa bakom i dedom, brinete o slatkom kućnom ljubimcu i usput naučite mnogo o baštovanstvu? Krevet se može napuniti vodom da bi biljke „rasle“. Gledajte kako cveće „raste“ kada se krevet napuni vodom, posadite nove sadnice na sto za sadnju i gajite pečurke u drvenoj kutiji. Igra uloga nikada nije bila zabavnija!
4.129,00 RSD
Troškovi dostave: 530,00 RSD
17
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 4008789714435 |
| Brend | Playmobil |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Playmobil Country Dan u bašti“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
AKTIVITI ZVUČNA PIRAMIDA ZA BEBE
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.399,00 RSD
SKU:
K210015
| Težina | 0,184 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502100159 |
CHUBBY MEDA PLAVI 17 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.149,00 RSD
SKU:
K214014
| Težina | 0,085 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140148 |
Uvod u kodiranje
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
599,00 RSD
SKU:
p1000064
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936084 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan Traktor sa pedalama crveni
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
p1021826
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Pilsan |
Pilsan Konstruktor moj grad
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.599,00 RSD
SKU:
p1008633
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461031014 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | Turska |
LORELLI MUZICKA VRTESKA – WILD ANIMALS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.390,00 RSD
SKU:
mcg10310250000
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | LORELLI |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.