Set sadrži – figure: 1 žena (sa opekotinama od sunca kada je izložena UV svetlosti), 1 dečak; Životinje: 1 mačka; Pribor: 1 bazen za decu, 1 stolica za visenje, 1 suncobran sa stolom za odlaganje, 1 novine, 1 vodena krila, 1 kanta, 1 riba, 1 camac za bazen, 1 cipele za kupanje za mamu, 1 cipele za kupanje za decka, 1 torba, 1 za pice bočica, 1 krema. Dimenzije pakovanja:24.8 x 14.2 x 7.0 cm, uzrast: 4+
Playmobil My life Bazen u dvorištu
Šifra proizvoda:
p1040632
Kategorije: Igračke, Setovi za igru
Leto, sunce, voda zabava! Majka i sin uživaju u lepom vremenu. Vruće dane je najbolje provesti u hladnoj vodi. Majka sa stolice opušteno gleda kako se dete kupa, a radoznala mala mačka ga posmatra. Bilo pre sunčanja ili posle prskanja – važno je redovno nanošenje kreme za sunčanje! Ali, ne, mama je zaboravila kremu za sunčanje i postaje crvena. Brzo u hlad!
2.699,00 RSD
Troškovi dostave: 530,00 RSD
10
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 4008789714763 |
| Brend | Playmobil |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Playmobil My life Bazen u dvorištu“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
CHUBBY MEDA PLAVI 17 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.149,00 RSD
SKU:
K214014
| Težina | 0,085 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140148 |
Dodirni, oseti i nauči – FELT FUN
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
799,00 RSD
SKU:
p1000055
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936008 |
| Brend | Pertini Books |
Dodirni i oseti – boje i oblici
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
689,00 RSD
SKU:
p1000057
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936022 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan Konstruktor Veliki blokovi i točkovi
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.249,00 RSD
SKU:
p1008634
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
|---|---|
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
| EAN | 8693461032516 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan Traktor sa pedalama crveni
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
p1021826
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Pilsan |
Pilsan Konstruktor moj grad
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.599,00 RSD
SKU:
p1008633
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461031014 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | Turska |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.