Set sadrži – Figure: 2 muškarca, 3 žene; Pribor: 1 kolačić, 1 poslužavnik, 1 laptop, 1 kofer, 1 torba, 4 pisma, 1 torba za poštare, 1 kaciga, 1 čekić, 1 metla, 1 kapa. Dimenzije pakovanja:24.8×14.2×4.6 cm, uzrast: 5+
Playmobil My figures City life Život u gradu
Šifra proizvoda:
p1040621
Kategorije: Igračke, Setovi za igru
Sa novim setom Playmobil My figures City life Život u gradu, deca sada mogu da kreiraju PLAYMOBIL svet u potpunosti u skladu sa svojim idejama, da oslobode svoju kreativnost i razvijaju svoje individualne ličnosti u tom procesu. Pored scene za igru sa dodacima, svaki set za igru My Figures sadrži torbu sa pet figura u pojedinačnim delovima, koje se mogu ponovo i ponovo sastavljati. Ruke, noge, tela i dodaci mogu da se zamene u trenu da bi se stvorile figure za igru koje su šarene kao i sam život. Zahvaljujući raznovrsnim kombinacijama sa preko 1000 konfiguracija figura, PLAYMOBIL My Figures podstiču kreativnost, finu motoriku, duh otkrivanja i razvoj ličnosti. Uz figure deca mogu da dizajniraju svoj svet igre onako kako ga vide i doživljavaju. Pored toga, My Figures se takođe mogu kombinovati sa svim delovima figura iz PLAYMOBIL Figures torbi iznenađenja.
2.399,00 RSD
Troškovi dostave: 430,00 RSD
14
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 4008789714022 |
| Brend | Playmobil |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Playmobil My figures City life Život u gradu“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
CHUBBY MEDA ROZE 17 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.099,00 RSD
SKU:
K214017
| Težina | 0,092 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140179 |
MUZIČKI ZEKA BEŽ
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.699,00 RSD
SKU:
K218028
| Težina | 0,117 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502180281 |
Dodirni, oseti i nauči – FELT FUN
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
799,00 RSD
SKU:
p1000055
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936008 |
| Brend | Pertini Books |
Dan na farmi – knjiga sa prozorčićima
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
649,00 RSD
SKU:
p1000056
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936015 |
| Brend | Pertini Books |
Uvod u kodiranje
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
599,00 RSD
SKU:
p1000064
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936084 |
| Brend | Pertini Books |
Slagalica od 9 kocki, Kengur i banda
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
499,00 RSD
SKU:
01-651000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223016510 |
| Brend | Denis |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.