Klackalica i guralica konjić sa postoljem i točkovima. Skidanjem podloge za klackanje konjić postaje guralica na točkovima. Uzrast: 3+.
Pilsan Klackalica guralica konj
Šifra proizvoda:
p1008661
Kategorije: Igračke za dvorište, Klackalice
2 u 1 – klackalica i guralica u obliku konjića sa postoljem i točkovima.
6.249,00 RSD Originalna cena je bila: 6.249,00 RSD.5.599,00 RSDTrenutna cena je: 5.599,00 RSD.
Troškovi dostave: 530,00 RSD
15
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461075209 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Pilsan Klackalica guralica konj“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Kucica za decu 025791
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.550,00 RSD
SKU:
25791
| Težina | 10 kg |
|---|---|
| Brend | Dolu |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Kuća za decu 502788
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
10.490,00 RSD
SKU:
502788
| Težina | 15 kg |
|---|---|
| Brend | Dohany |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Tobogan 026293
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.290,00 RSD
SKU:
26293
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | Dolu |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.