Format: 21.6×27.6 cm, Broj strana: 10, Pismo: ćirilica, Povez: tvrd
Dan na farmi – knjiga sa prozorčićima
Šifra proizvoda:
p1000056
Kategorije: Igračke, Knjige za decu
Upoznajte životinje sa farme u edukativnoj slikovnici „Dan na farmi“! Saznajte šta jedu konji, kokoške, ovce i zeke, kako pomažu farmeru i kako se zovu njihovi mladunci. Na svakoj stranici ove slikovnice kroz edukativnu priču predstavljena je po jedna grupa životinja, i svaka stranica ima izrezan prozorčić koji olakšava okretanje stranica. Kada preklopite sve stranice, prozorčići omogućavaju da se spoji cela životinjska družina sa farme, čime se ističe važnost drugarstva i međusobnog pomaganja. Slikovnica „Dan na farmi“ je idealna za decu i roditelje, jer mogu zajedno da istražuju životinjski svet i uživaju u učenju.
649,00 RSD
Troškovi dostave: 430,00 RSD
20
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936015 |
| Brend | Pertini Books |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Dan na farmi – knjiga sa prozorčićima“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Box set 339604k
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.349,00 RSD
SKU:
BA339604
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | Kina |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
CHUBBY MEDA PLAVI 25 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.849,00 RSD
SKU:
K214015
| Težina | 0,136 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140155 |
MUZIČKI ZEKA BEŽ
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.699,00 RSD
SKU:
K218028
| Težina | 0,117 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502180281 |
Slagalica od 9 kocki, Kengur i banda
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
499,00 RSD
SKU:
01-651000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223016510 |
| Brend | Denis |
Flow Amsterdam noćna lampa Luna, 20x8x11cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.880,00 RSD
SKU:
jb22006035
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | Flow Amsterdam |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Veličina | BEZ VELIČINE |
| Sezona | BASIC |
| Boja | Bela |
| Zemlja porekla | Kina |
Jungle sto sa kockama
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.390,00 RSD
SKU:
jb20014025
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | Jungle |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Pol | UNISEX |
| Veličina | BEZ VELIČINE |
| Boja | MULTICOLOR |
| Sezona | BASIC |
| Zemlja porekla | Kina |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.