Ortoto Set 16 didaktičkih kontruktora sa podlogom i zadacima (30×30 cm) je samo jedan od Ortoto podloga za slaganje. Set sadrži:
16 ORTOTOdidaktičkih kontruktora sa podlogom : 4 različite boje (svetlo crvena, tamnoplava, žuta, svetlo zelena) i 2 različite veličine.
5 Kartice sa slikama: Prikazuju se različite vežbe koje se mogu uraditi prateći naša uputstva.
Uzrast: 2+
ORTOTO Set 16 didaktičkih kontruktora sa podlogom i zadacima
Šifra proizvoda:
p1038068
Kategorije: Igračke, Sportske igračke
Dizajnirana za decu svih uzrasta, igra konstruktornim podlogama pomaže u razvoju senzornih i motoričkih veština, unapređuje maštu i omogućava deci da otkriju različite oblike, figure i brojeve. Razvija socijalne veštine, zajednička igra jača timski duh i veštine pregovaranja. Podstiče govor i jezik i podstiče usmeno izražavanje, na primer, opisivanje onoga što je izgrađeno i pričanje priča o tome.
5.379,00 RSD Originalna cena je bila: 5.379,00 RSD.4.890,00 RSDTrenutna cena je: 4.890,00 RSD.
Troškovi dostave: 430,00 RSD
10
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | Ortoto |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 0701919860555 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „ORTOTO Set 16 didaktičkih kontruktora sa podlogom i zadacima“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
CHUBBY MEDA PLAVI 17 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.149,00 RSD
SKU:
K214014
| Težina | 0,085 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140148 |
MEKANA MAZILICA NEŽNI BELI ZEC 17CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.889,00 RSD
SKU:
K972000
| Težina | 0,036 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 4894173100003 |
Pilsan Traktor sa pedalama crveni
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
p1021826
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Pilsan |
Slagalica od 9 kocki, Kengur i banda
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
499,00 RSD
SKU:
01-651000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223016510 |
| Brend | Denis |
Jungle sto sa kockama
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.390,00 RSD
SKU:
jb20014025
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | Jungle |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Pol | UNISEX |
| Veličina | BEZ VELIČINE |
| Boja | MULTICOLOR |
| Sezona | BASIC |
| Zemlja porekla | Kina |
LORELLI MUZICKA VRTESKA – WILD ANIMALS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.390,00 RSD
SKU:
mcg10310250000
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | LORELLI |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.