Sa svojim prostranim pregradama i više džepova, ovaj ranac pruža dovoljno prostora za smeštanje nekoliko Nerf igračaka.
Ranac je napravljen da izdrži zahteve aktivne igre. Ima podesive kaiševe za ramena i postavu na leđima za udobno nošenje, čak i tokom dužih avantura. Moderan i cool dizajn ističe poznati Nerf logo, čineći ga neophodnim dodatkom za svakog ljubitelja Nerf igračaka.
Bilo da dete odlazi u školu, izlet, kod drugara ili jednostavno želi da nosi svoje omiljene igračke ili knjige Nerf ranac je uvek tu. Takođe može biti odlična ideja za poklon za rođendane, praznike ili posebne prilike za sve obožavatelje Nerf igračaka.
Nerf ranac
Šifra proizvoda:
p1037339
Kategorije: Rančevi, Školski pribor
Ovo je moderni i funkcionalni Ranac za decu Nerf, što može biti ultimativni dodatak za ljubitelje Nerf igračaka u pokretu. Ovaj ranac je dizajniran da pruži praktičnost i stil, omogućavajući deci da lako nose svoje omiljene Nerf igračke i aksesoare.
1.787,00 RSD
Troškovi dostave: 430,00 RSD
17
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | Nerf |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 5054903823445 |
| Uzrast | 10+ Godina |
| Zemlja porekla | NRK |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Nerf ranac“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Ranac game over 446576
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.799,00 RSD
SKU:
08/957
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Milla |
| Zemlja porekla | Poljska |
Deciji plisani ranac zirafa
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
10/0671
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Milla |
| Dimenzije | 24×10,5×26,5cm |
| Zemlja porekla | Kina |
Deciji ranac pink jednorog milla 0847
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
10/0847
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Milla |
| Dimenzije | 31x24x13 cm |
| Zemlja porekla | Kina |
Deciji skolski ranac football milla 0851
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
10/0851
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Milla |
| Dimenzije | 41x30x15 cm |
| Zemlja porekla | Kina |
Ranac milky sivi milla 0855
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
10/0855
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Milla |
| Dimenzije | 47x32x14 cm |
| Zemlja porekla | Kina |
Deciji skolski ranac dino milla 0862
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
10/0862
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Milla |
| Dimenzije | 38x29x15 cm |
| Zemlja porekla | Kina |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.