Blaster uključuje poseban kod koji vam omogućava da iskoristite ekskluzivni virtuelni sadržaj na Robloxu. Umetnite 3 strelice u šaržer, pomerite klizač da napunite blaster i povucite okidač da ispalite 1 strelicu. Nerf Roblox MM2: Dartbringer blaster uključuje 3 zvanične Nerf Elite strelice od pene za potpuno punjenje unutrašnjeg šaržera. Zvanične Nerf strelice su testirane i odobrene za performanse i kvalitet i odlične su za igre u zatvorenom i na otvorenom! Preporučeno je nositi naočare uz igranje sa ovom igračkom (naočare nisu uključene u set).
Nerf Roblox MM2 Dartbringer
Šifra proizvoda:
p1037330
Kategorije: Akcione figure i roboti, Igračke
Ovaj Nerf Roblox MM2: Dartbringer blaster za ispaljivanje strelica inspirisan je onima koje je Nikilis koristio u Roblox doživljaju MM2!
3.799,00 RSD Originalna cena je bila: 3.799,00 RSD.3.499,00 RSDTrenutna cena je: 3.499,00 RSD.
Troškovi dostave: 430,00 RSD
12
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | Nerf |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 5010994111595 |
| Uzrast | 8+ Godina |
| Zemlja porekla | NRK |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Nerf Roblox MM2 Dartbringer“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
CHUBBY MEDA PLAVI 25 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.849,00 RSD
SKU:
K214015
| Težina | 0,136 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140155 |
CHUBBY MEDA ROZE 17 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.099,00 RSD
SKU:
K214017
| Težina | 0,092 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140179 |
Dan na farmi – knjiga sa prozorčićima
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
649,00 RSD
SKU:
p1000056
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936015 |
| Brend | Pertini Books |
Dodirni i oseti – boje i oblici
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
689,00 RSD
SKU:
p1000057
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936022 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan Auto umetaljka
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
999,00 RSD
SKU:
p1016292
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461031878 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 0+ Godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan Traktor sa pedalama crveni
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
p1021826
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Pilsan |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.