Botanička laboratorija je snabdevena svim potrebnim instrumentima da postanete „Savršeni baštovan“. Počevši od posmatranja i proučavanja semena, dete će naučiti klijavost i faze rasta biljaka, otkriće i razumeti divan proces fotosinteza, kako se biljke razmnožavaju i zašto su biljke toliko važne za sve žive vrste, a posebno za čoveka. Komplet dolazi sa naučnim priručnikom na 6 jezika za izvođenje 14 eksperimenata, korisnih za istrazivanje i učenje o biljkama.Dimenzije:30x27x8cm.Uzrast:6+
Botanička laboratorija sa 14 eksperimenata
Šifra proizvoda:
p1034800
Kategorije: Edukativni i kreativni setovi, Igračke
Navir Botanička laboratorija sa 14 eksperimenata je snabdevena svim potrebnim instrumentima da postanete „Savršeni baštovan“.Počevši od posmatranja i proučavanja semena, dete će naučiti klijavost i faze rasta biljaka, otkriće i razumeti divan proces fotosinteza, kako se biljke razmnožavaju i zašto su biljke toliko važne za sve žive vrste, a posebno za čoveka.
4.799,00 RSD Originalna cena je bila: 4.799,00 RSD.4.450,00 RSDTrenutna cena je: 4.450,00 RSD.
Troškovi dostave: 430,00 RSD
16
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | Navir |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8006944807004 |
| Zemlja porekla | Italija |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Botanička laboratorija sa 14 eksperimenata“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
CHUBBY MEDA PLAVI 25 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.849,00 RSD
SKU:
K214015
| Težina | 0,136 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140155 |
CHUBBY MEDA ROZE 17 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.099,00 RSD
SKU:
K214017
| Težina | 0,092 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140179 |
CHUBBY MEDA ROZE 25 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.849,00 RSD
SKU:
K214018
| Težina | 0,15 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140186 |
Moja velika knjiga o sportu i igrama
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.199,00 RSD
SKU:
p1000061
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936060 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan Moj prvi voz set
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.799,00 RSD
SKU:
p1030928
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461032288 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 0+ Godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Slagalica od 9 kocki, Kengur i banda
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
499,00 RSD
SKU:
01-651000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223016510 |
| Brend | Denis |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.