Figura Buzz Lightier opremljena za misiju uključuje pokretni mlazni ranac, blaster i pozu blastera. Visok 13cm u svom Alfa odelu, Baz ima 10 pokretnih zglobova i autentične detalje. Stezanje njegovih nogu zajedno aktivira pozu za eksploziju; dugme na blasteru šalje projektil u let. Krila mlaznog ranca su takođe impresivna, protežu se 3,75 inča! Druge figure i vozila su takođe dostupni u ovoj skali, tako da fanovi mogu ponovo da stvore uzbuđenje bitke, leta i istraživanja i kreiraju dramatične Lightiear prikaze. Svaka figura i vozilo se prodaju zasebno, zavisno od dostupnosti. Predviđeno za uzrast 4+ Dimenzije artikla:18×8.5x28cm Dimenzije pakovanja:18,5x17x29cm
Lightyear Buzz u akciji
Šifra proizvoda:
p1037878
Kategorije: Akcione figure i roboti, Igračke
Zaglavljeni na neistraženoj planeti, Baz Lajter i njegovi drugovi iz posade moraće da se bore sa neprijateljskim biljkama, ogromnim bubama i krajnjom pretnjom, Zurgom, da bi završili svoju misiju i vratili se kući.
1.499,00 RSD
Troškovi dostave: 430,00 RSD
11
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 194735069408 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Zemlja porekla | Vijetnam |
| Brend | Lightyear |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Lightyear Buzz u akciji“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
AKTIVITI ZVUČNA PIRAMIDA ZA BEBE
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.399,00 RSD
SKU:
K210015
| Težina | 0,184 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502100159 |
CHUBBY MEDA ROZE 17 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.099,00 RSD
SKU:
K214017
| Težina | 0,092 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140179 |
Dodirni i oseti – boje i oblici
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
689,00 RSD
SKU:
p1000057
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936022 |
| Brend | Pertini Books |
Moja velika knjiga o sportu i igrama
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.199,00 RSD
SKU:
p1000061
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936060 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan Traktor sa pedalama crveni
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
p1021826
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Pilsan |
LORELLI MUZICKA VRTESKA – WILD ANIMALS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.390,00 RSD
SKU:
mcg10310250000
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | LORELLI |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.