Ova velika akciona figura Baza Lajtera u odelu za letenje KSL-01 predstavlja Baza u jednom od njegovih pokušaja hiperbrzinog leta. Ova visokokvalitetna autentična igračka ima 14 pokretnih zglobova za luksuznu upotrebljivost, spremna da ponovo stvori prepoznatljivu filmsku akciju. Zbog svoje veličine, figura je idealna za male ruke, tako da deca imaju VELIKU priliku da ponovo stvore uzbuđenje dok istražuju igru. Obožavaoci će želeti da sakupe sve svetleće figure velikih razmera kako bi ponovo proživeli čitavu uzbudljivu svemirsku sagu! Svaka figura se prodaje zasebno, zavisno od dostupnosti. Predviđeno za uzrast 4+ Dimenzije artikla:15x8x30.5cm Dimenzije pakovanja:31,5x17x17cm
Lightyear Buzz figura
Šifra proizvoda:
p1037877
Kategorije: Akcione figure i roboti, Igračke
Zaglavljeni na neistraženoj planeti, Baz Lajter i njegovi drugovi iz posade moraće da se bore sa neprijateljskim biljkama, ogromnim bubama i krajnjom pretnjom, Zurgom, da bi završili svoju misiju i vratili se kući.
2.149,00 RSD
Troškovi dostave: 430,00 RSD
18
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 194735069453 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Zemlja porekla | NRK |
| Brend | Lightyear |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Lightyear Buzz figura“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
CHUBBY MEDA ROZE 25 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.849,00 RSD
SKU:
K214018
| Težina | 0,15 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140186 |
MUZIČKI ZEKA BEŽ
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.699,00 RSD
SKU:
K218028
| Težina | 0,117 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502180281 |
MEKANA MAZILICA NEŽNI BELI ZEC 17CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.889,00 RSD
SKU:
K972000
| Težina | 0,036 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 4894173100003 |
Dodirni, oseti i nauči – FELT FUN
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
799,00 RSD
SKU:
p1000055
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936008 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan Konstruktor moj grad
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.599,00 RSD
SKU:
p1008633
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461031014 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan Umetaljka kocka sa ogledalom
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
999,00 RSD
SKU:
p1032783
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461032264 |
| Brend | Pilsan |
| Zemlja porekla | Turska |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.