Bez obzira da li želite podsticati motoričke veštine, jačati mišiće ili jednostavno pružiti deci prostor za kreativnu igru, ova lopta zadovoljava sve ove potrebe. Sa maksimalnom nosivošću od 120kg, GYMNIC lopta nije samo atraktivna za najmlađe članove porodice, već je i odličan rekvizit za vežbanje i za odrasle. Njena izdržljivost je ključna karakteristika koja je čini pouzdanim partnerom u svakodnevnim aktivnostima. Preporučeni uzrast: 3+
Ledraplastic Lopta Gymnic plava
Šifra proizvoda:
p1018329
Kategorije: Igračke, Sportske igračke
Uz GYMNIC loptu, vaša deca će otkriti potpuno nov način zabave, vežbanja i igre. GYMNIC lopta nije običan sportski rekvizit, ona je izrađena sa posebnim akcentom na kvalitet i izdržljivost kako bi omogućila što kvalitetniju igru i vežbanje.
3.899,00 RSD Originalna cena je bila: 3.899,00 RSD.3.599,00 RSDTrenutna cena je: 3.599,00 RSD.
Troškovi dostave: 530,00 RSD
19
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 8001698095295 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | Ledraplastic |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Ledraplastic Lopta Gymnic plava“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
CHUBBY MEDA ROZE 17 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.099,00 RSD
SKU:
K214017
| Težina | 0,092 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140179 |
CHUBBY MEDA ROZE 25 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.849,00 RSD
SKU:
K214018
| Težina | 0,15 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140186 |
Dan na farmi – knjiga sa prozorčićima
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
649,00 RSD
SKU:
p1000056
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936015 |
| Brend | Pertini Books |
Moja velika knjiga o sportu i igrama
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.199,00 RSD
SKU:
p1000061
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936060 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan Traktor sa pedalama crveni
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
p1021826
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Pilsan |
LORELLI MUZICKA VRTESKA – WILD ANIMALS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.390,00 RSD
SKU:
mcg10310250000
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | LORELLI |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.