Preporučena težina: mak. 120 kg / Testirana nosivost: mak. 300 kg.
Sadržaj pakovanja: 1 lopta – 2 kapice – 1 adapter za naduvavanje – 1 brošura sa uputstvima
Precnik:55cm
Drvene igračke
Igračke za dvorište
Oprema za bebe
Podloge za igru I tepisi
Eko deterdzenti
Oprema za mame
Police i organizacija doma
Outdoor oprema
Lopta Body – crvena. Veličina: 55cm.
3.299,00 RSD Originalna cena je bila: 3.299,00 RSD.2.999,00 RSDTrenutna cena je: 2.999,00 RSD.
Preporučena težina: mak. 120 kg / Testirana nosivost: mak. 300 kg.
Sadržaj pakovanja: 1 lopta – 2 kapice – 1 adapter za naduvavanje – 1 brošura sa uputstvima
Precnik:55cm
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 8001698090559 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | Italija |
| Brend | Ledraplastic |
Na stanju
| Težina | 0,15 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140186 |
Na stanju
| Težina | 0,036 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 4894173100010 |
Na stanju
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936015 |
| Brend | Pertini Books |
Na stanju
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936060 |
| Brend | Pertini Books |
Na stanju
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461032264 |
| Brend | Pilsan |
| Zemlja porekla | Turska |
Na stanju
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223016510 |
| Brend | Denis |
Prijavi se na naš newsletter i preuzmi specijalan kupon za popust, saznaj prvi za akcije, nove artikle i najtraženije proizvode za sezonu.
Drvene igračke
Igračke za dvorište
Oprema za bebe
Podloge za igru I tepisi
Eko deterdzenti
Oprema za mame
Police i organizacija doma
Outdoor oprema
Još nemate nalog?
Napravi nalog
Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.