Korektivno/preventivno gimnastičko sredstvo za vežbe balansa, korekcije stopala, igre potočića, taktilne i mnoge druge vežbe. Od troslojne gume. Sa rupom na vrhu koja omogućava kombinaciju sa gimnastičkim štapovima; radi veće stabilnosti ili postizanje veće težine težine (ukoliko je to bitno za vežbu). Uz artikal se dobija uputstvo sa predlogom vežbi. Dimenzije: r16cm, h8cm.
Ledraplastic Ježasta multiaktiv polulopta
Šifra proizvoda:
p1010633
Kategorije: Igračke, Sportske igračke
Korektivno/preventivno gimnastičko sredstvo za vežbe balansa, korekcije stopala, igre potočića, taktilne i mnoge druge vežbe. Od troslojne gume. Sa rupom na vrhu koja omogućava kombinaciju sa gimnastičkim štapovima; radi veće stabilnosti ili postizanje veće težine težine (ukoliko je to bitno za vežbu). Uz artikal se dobija uputstvo sa predlogom vežbi. Dimenzije: r16cm, h8cm.
1.829,00 RSD
Troškovi dostave: 430,00 RSD
16
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 8001698080895 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Zemlja porekla | Italija |
| Brend | Ledraplastic |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Ledraplastic Ježasta multiaktiv polulopta“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
CHUBBY MEDA PLAVI 17 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.149,00 RSD
SKU:
K214014
| Težina | 0,085 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140148 |
CHUBBY MEDA PLAVI 25 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.849,00 RSD
SKU:
K214015
| Težina | 0,136 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140155 |
Pilsan daska za peglanje
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
p1013425
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461031885 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za devojčice |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan Traktor sa pedalama crveni
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
p1021826
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Pilsan |
Slagalica od 9 kocki, Kengur i banda
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
499,00 RSD
SKU:
01-651000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223016510 |
| Brend | Denis |
Flow Amsterdam noćna lampa Luna, 20x8x11cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.880,00 RSD
SKU:
jb22006035
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | Flow Amsterdam |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Veličina | BEZ VELIČINE |
| Sezona | BASIC |
| Boja | Bela |
| Zemlja porekla | Kina |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.