Set sadrži 9 tvrdih panela koji čine kuću i još 9 drvenih oblika koji se umeću (3 trougla, 3 kruga, 3 kvadrata – različite veličine).Uzrast: 1-3 godine. Napravljeno od kvalitetnih i sigurnih materijala i pogodno za mališane od godinu dana. Nema opasnosti od gutanja ili opasnih supstanci. Dimenzije sklopljene kuće – širine 44,50 cm x 29 cm, Uzrast: 1-3 godine, dimenzije pakovanja: 24.5 x 24.5 x 5.5 cm
HEADU – Poklopčići kuća – oblici
Šifra proizvoda:
p1040752
Kategorije: Igračke, Puzle i društvene igre
Kakav je oblik lampe? A šta je sa ogledalom? Zabavna igra, inspirisana Montesori pristupom, kroz koju deca grade kuću i uklapaju oblike na pravo mesto, pomoći će deci da razvijaju motoričke veštine i uoče odnos deo-celina. Set sadrži drvene umetaljke različitog oblika koje je potrebno postaviti na odgovarajuće mesto na tabli.
2.549,00 RSD
Troškovi dostave: 430,00 RSD
12
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 8057592357854 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | HEADU |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „HEADU – Poklopčići kuća – oblici“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
CHUBBY MEDA PLAVI 17 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.149,00 RSD
SKU:
K214014
| Težina | 0,085 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140148 |
MUZIČKI ZEKA BEŽ
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.699,00 RSD
SKU:
K218028
| Težina | 0,117 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502180281 |
MEKANA MAZILICA ZEC BUKET CITRUSA 17CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.889,00 RSD
SKU:
K972001
| Težina | 0,036 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 4894173100010 |
Dan na farmi – knjiga sa prozorčićima
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
649,00 RSD
SKU:
p1000056
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936015 |
| Brend | Pertini Books |
Moja velika knjiga o sportu i igrama
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.199,00 RSD
SKU:
p1000061
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936060 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan Moj prvi voz set
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.799,00 RSD
SKU:
p1030928
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461032288 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 0+ Godina |
| Zemlja porekla | Turska |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.