Stativ ima LED lampu sa 49 LED svetiljki. Ovo omogućava da snimate najlepše slike čak i pri slabom osvetljenju. Sa snagom od 7V, telefonski stativ sa lampom obezbeđuje temperaturu boje od 6000 do maksimalno 6500L. Birajte između tri podesive opcije osvetljenja da biste optimizovali ambijent. Pored lampe, telefonski stativ sadrži i mikrofon za još bolje snimanje vašeg govora. Telefonski stativ sa lampom je pogodan za različite tipove pametnih telefona sa minimalnom širinom od 53 mm i maksimalnom širinom od 84 mm. Stativ se može savijati i lako se možete postaviti na sto ili drugu ravnu površinu. Na ovaj način uvek snimate iz pravog ugla. Pored upotrebe kao stoni model, stativ za telefon možete koristiti i kao selfi štap zahvaljujući integrisanoj ručki. Koristite stativ za telefon sa lampom da snimite tutorijal za šminkanje, da vlogujete svoj dan ili da vodite timski sastanak. Dimenzije: 31x 4.5 x 17.4cm , uzrast: 8+
GRUNDIG tripod selfi studio stativ 3u1
Šifra proizvoda:
p1038061
Kategorije: Igračke, Igre imitacije
Grundig stativ za telefon sa lampom i mikrofonom savršen za kreativne tvorce sadržaja, vlogere i influensere.
3.999,00 RSD Originalna cena je bila: 3.999,00 RSD.3.699,00 RSDTrenutna cena je: 3.699,00 RSD.
Troškovi dostave: 430,00 RSD
20
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 8711252238135 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Uzrast | 8+ Godina |
| Brend | GRUNDIG |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „GRUNDIG tripod selfi studio stativ 3u1“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
CHUBBY MEDA PLAVI 17 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.149,00 RSD
SKU:
K214014
| Težina | 0,085 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140148 |
Moja velika knjiga o sportu i igrama
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.199,00 RSD
SKU:
p1000061
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936060 |
| Brend | Pertini Books |
Uvod u kodiranje
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
599,00 RSD
SKU:
p1000064
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936084 |
| Brend | Pertini Books |
Slagalica od 9 kocki, Kengur i banda
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
499,00 RSD
SKU:
01-651000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223016510 |
| Brend | Denis |
Flow Amsterdam noćna lampa Luna, 20x8x11cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.880,00 RSD
SKU:
jb22006035
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | Flow Amsterdam |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Veličina | BEZ VELIČINE |
| Sezona | BASIC |
| Boja | Bela |
| Zemlja porekla | Kina |
Jungle sto sa kockama
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.390,00 RSD
SKU:
jb20014025
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | Jungle |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Pol | UNISEX |
| Veličina | BEZ VELIČINE |
| Boja | MULTICOLOR |
| Sezona | BASIC |
| Zemlja porekla | Kina |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.