Fisher Price mega svetleći muzički ksilofon sa 8 dirki različitih boja: crvena, žuta, narandžasta, plava, zelena i ljubičasta boja. Ksilofon ima 4 točka koja i dršku koja se može ukloniti. Preporučeni uzrast: 9-36. meseci, dimenzije pakovanja: 49x27x12 cm
Fisher Price mega svetleći muzički ksilofon
Šifra proizvoda:
p1024881
Kategorije: Igračke, Igre imitacije
Otkrijte svet muzike sa Fisher Price Light-Up Ksilofonom, savršeno prilagođenim za male ruke i velike korake! Ovaj veliki muzički ksilofon nije samo instrument već i zabavna guralica koju dete može da gura ili vuče zahvaljujući točkovima. Sa osam šarenih tastera, poređanih po veličini, mališani mogu da istražuju različite melodije dok tasteri svetle, pružajući dodatnu vizuelnu stimulaciju.
3.999,00 RSD Originalna cena je bila: 3.999,00 RSD.3.699,00 RSDTrenutna cena je: 3.699,00 RSD.
Troškovi dostave: 430,00 RSD
10
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 194735088256 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | Fisher Price |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Fisher Price mega svetleći muzički ksilofon“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
MEKANA MAZILICA NEŽNI BELI ZEC 17CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.889,00 RSD
SKU:
K972000
| Težina | 0,036 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 4894173100003 |
Uvod u kodiranje
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
599,00 RSD
SKU:
p1000064
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936084 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan Auto umetaljka
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
999,00 RSD
SKU:
p1016292
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461031878 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 0+ Godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan daska za peglanje
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
p1013425
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461031885 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za devojčice |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan Konstruktor moj grad
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.599,00 RSD
SKU:
p1008633
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461031014 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Slagalica od 9 kocki, Kengur i banda
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
499,00 RSD
SKU:
01-651000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223016510 |
| Brend | Denis |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.