Obučena u tirkizno plavi komplet, sa kosom i ciplelicama po uzoru na junakinju iz Jasnim iz istoimenog filma. U setu se nalazi magični ćilim sa pokretnim točkićima i držačima za lutkina stopala. Jasmin ima oblikovani steznik i ukrašena je pantalonama i cipelicama koje su mogu skinuti a inspirisana je Jasmininim izgledom u Diznijevom Aladinu. Pogodno za igru mašte i uloga. Ova modna lutka ima dugu crnu kosu i 5 tačaka artikulacije. Tako da deca tokom igre lutku mogu pozicionirati na različite načine.
Dimenzije: 5,1 x 15,2 x 35,6 cm
Uzrast: 3+
DISNEY princeza Jasmin
Šifra proizvoda:
p1037940
Kategorije: Barbie i lutke, Igračke
Lutka Jasmin inspirisana Disney junakinjom iz crtanig filma Aladin.
2.799,00 RSD Originalna cena je bila: 2.799,00 RSD.2.499,00 RSDTrenutna cena je: 2.499,00 RSD.
Troškovi dostave: 430,00 RSD
10
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 5010993950652 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Zemlja porekla | NRK |
| Brend | Disney Princess |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „DISNEY princeza Jasmin“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
MUZIČKI ZEKA BEŽ
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.699,00 RSD
SKU:
K218028
| Težina | 0,117 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502180281 |
MEKANA MAZILICA ZEC BUKET CITRUSA 17CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.889,00 RSD
SKU:
K972001
| Težina | 0,036 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 4894173100010 |
Uvod u kodiranje
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
599,00 RSD
SKU:
p1000064
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936084 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan Traktor sa pedalama crveni
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
p1021826
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Pilsan |
Pilsan Moj prvi voz set
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.799,00 RSD
SKU:
p1030928
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461032288 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 0+ Godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan Umetaljka kocka sa ogledalom
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
999,00 RSD
SKU:
p1032783
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461032264 |
| Brend | Pilsan |
| Zemlja porekla | Turska |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.