Ranac sa motivima Disney princeza. Dimenzije ranca: 23.5X30C9.5 cm, Uzrast: 3+
DISNEY princeze ranac
Šifra proizvoda:
p1012619
Kategorije: Rančevi, Školski pribor
Ranac sa motivima Disney princeza u roze boji, za sve male ljubitelje Disney junaka. Za bolju organizaciju pakovanja stvari, ovaj ranac ima glavni džep sa patent zatvaračem, bočni džep za flašicu za vodu i zaseban prednji džep. Podesive i podstavljene naramenice garantuju optimalnu udobnost nošenja čak i kada je ranac pun. Pored toga, ima gornju ručku za lakše nošenje.R anac je napravljen od izdržljivih materijala otpornih na habanje.Dizajniran je da izdrži svakodnevnu upotrebu i da prati decu u njihovim avanturama.
1.499,00 RSD
Troškovi dostave: 430,00 RSD
18
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 5060569225295 |
| Brend | Disney |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „DISNEY princeze ranac“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Deciji plisani ranac pcelica
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
10/0667
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Milla |
| Dimenzije | 24×10,5×26,5cm |
| Zemlja porekla | Kina |
Deciji plisani ranac slon
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
10/0669
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Milla |
| Dimenzije | 24×10,5×26,5cm |
| Zemlja porekla | Kina |
Deciji ranac pink jednorog milla 0847
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
10/0847
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Milla |
| Dimenzije | 31x24x13 cm |
| Zemlja porekla | Kina |
Ranac crni milla 0849
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
10/0849
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Milla |
| Dimenzije | 46x31x15 cm |
| Zemlja porekla | Kina |
Deciji skolski ranac ljubicasti jednorog milla 0853
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
10/0853
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Milla |
| Dimenzije | 41x30x15 cm |
| Zemlja porekla | Kina |
Ranac plavi milla 0857
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
10/0857
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Milla |
| Dimenzije | 46x32x16 cm |
| Zemlja porekla | Kina |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.