Set sadrži: 2 plastične podloge za pravljenje nakita, 4 plastične igle za pletenje, približno 2,400 raznobojnih gumica, 50 S-oblika kopči, 10 privezaka u različitim dizajnima, 5 plastičnih privezaka u raznim bojama, 100 plastičnih perlica u 5 boja, 49 perlica sa slovima za personalizaciju, kao i detaljna uputstva za pravljenje nakita. Set je savršen za sve devojčice koje žele da se zabavljaju stvarajući jedinstven nakit, bilo za sebe ili kao poklon za prijatelje! Oslobodi svoju kreativnost i napravi nakit koji je samo tvoj! Dimenzije pakovanja: 25.5 x 6 x 25.5 cm. Uzrast: 6+.
Kreativni set za pravljenje nakita od gumica
Šifra proizvoda:
p1037936
Kategorije: Edukativni i kreativni setovi, Igračke
Uživaj u stvaranju jedinstvenog nakita od gumica! Sa raznobojnim gumicama i perlicama koje dolaze u setu, možeš da napraviš bezbroj savršenih kombinacija! Postani modna ikona, razvijaj svoju kreativnost i pravi nakit koji će svi obožavati!
2.669,00 RSD
Troškovi dostave: 430,00 RSD
17
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 727565015972 |
| Brend | Creative Toys |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Kreativni set za pravljenje nakita od gumica“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Dodirni i oseti – boje i oblici
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
689,00 RSD
SKU:
p1000057
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936022 |
| Brend | Pertini Books |
Izlet u zoo vrtu
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
799,00 RSD
SKU:
p1000059
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936046 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan daska za peglanje
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
p1013425
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461031885 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za devojčice |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan Konstruktor moj grad
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.599,00 RSD
SKU:
p1008633
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461031014 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Slagalica od 9 kocki, Kengur i banda
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
499,00 RSD
SKU:
01-651000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223016510 |
| Brend | Denis |
Flow Amsterdam noćna lampa Luna, 20x8x11cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.880,00 RSD
SKU:
jb22006035
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | Flow Amsterdam |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Veličina | BEZ VELIČINE |
| Sezona | BASIC |
| Boja | Bela |
| Zemlja porekla | Kina |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.